Siedem lat później Emily Giffin

Okładka Siedem lat później
autor:
Emily Giffin
wydawnictwo:
Wydawnictwo Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375150957

Opis

Podobno siedem to szczęśliwa liczba. Podobno charakter człowieka zmienia się co siedem lat. Podobno wiele małżeństw rozpada się po siedmiu latach. Tessa i Nick Russo zakochali się od pierwszego wejrzenia. Teraz są już siedem lat i dwoje dzieci później. Kiedy w rocznicę ich ślubu romantyczną kolację przerywa telefon ze szpitala, żadne z nich nawet nie domyśla się, ile może się zmienić. Tego wieczoru doktor Russo spotyka Valerie.

Słowa kluczowe

W dniu ślubu każdemu z nas wydaje się, że nasze życie będzie doskonałe, szczęśliwe i dokładnie takie, o jakim marzyliśmy. Takie też słyszymy życzenia, które ulatują i staja się mało ważne. Szczęście, radość i wiara szaleją w głowach i sercach jednocześnie oślepiając na realny świat. Nikt wtedy n... więcej »
Nick i Tess, szczęśliwe małżeństwo z dwójką uroczych, małych dzieci. Tess wykładała na uniwersytecie, ale po długim zastanowieniu stwierdziła, że chce być matką na pełen etat i zrezygnowała z pracy. Nick jest chirurgiem plastycznym, bardzo dobrym, znanym i poważanym. Całymi dniami nie ma go w dom... więcej »
Serce nie sługa. Powinnyśmy o tym wiedzieć. A ludzie, którzy mają żony, a zakochują się w innych osobach często są potępiane. Z jednej strony niszczą szczęście swojej rodziny, ale z drugiej strony są wolnymi ludźmi i mogą robić co chcą. Zdrady można wybaczyć i się wybacza. Taka jest prawda. O zdr... więcej »
Nie jestem i nigdy nie byłam fanką "literatury kobiecej", czymkolwiek by ona nie była. Historyjki o zdradach, wielkiej miłości, bólu, okraszone potokiem łez z górą lukru na wierzchu to nie moja bajka.Tak się jakoś utarło, że "literatura dla kobiet" to tylko ckliwe bajki o księżniczkach i ich zł... więcej »
Od pewnego już czasu czekałam na to, aż wpadnie w moje ręce któraś z książek Emily Giffin. Pisarka znana jest bowiem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, a każda z jej powieści zdobyła niemałą popularność. „Coś pożyczonego”, „Coś niebieskiego”, „Sto dni po ślubie”, „Dziecioodporna” bardzo ... więcej »
Dwie kobiety: Tessa szczęśliwa mężatka z dwójką pociech oraz Valerie samotnie wychowująca synka – Charliego. Dla obu z nich Nick Russo ma szczególne znaczenie. Co ma w sobie ten mężczyzna, że obie zakochują się w nim od pierwszego wejrzenia, ale w dość dużych odległościach czasowych, a dokładniej... więcej »
"Ponieważ jeśli idzie o sprawy najważniejsze, nigdy nie można być ich za bardzo pewnym". Przysięgając sobie przed ołtarzem wieczną miłość i oddanie, czujemy się jak w bajce, w której książę poślubia księżniczkę i żyją długo oraz szczęśliwie. Niestety takie zakończenia znajdziemy tylko w wymy... więcej »
Dodali do kolekcji
weru
zabuuu
IvanG
sophia2703
Sil
Lady_Bunny
karolka47
SlumberGirl
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!