Śladem zbrodni Tess Gerritsen

Okładka Śladem zbrodni
autor:
Tess Gerritsen
wydawnictwo:
Mira
data wydania:
2012
ISBN:
9788323885498

Opis

Nikt nigdy nie miał poznać tej tajemnicy….

Przez dwadzieścia lat śmierć jej rodziców, agentów brytyjskiego wywiadu, otaczała zmowa milczenia. Gdy Beryl Tavistock wreszcie przypadkowo poznaje przebieg dramatycznych wydarzeń, przeżywa szok. Ojciec brutalnie zamordował matkę, a następnie popełnił samobójstwo? Oboje byli komunistycznymi szpiegami? Nie może w to uwierzyć. Postanawia odkryć, co stało się naprawdę.

Śledztwo rozpoczyna w Paryżu, gdzie przed laty wydarzyła się traged..ia. Z bratem i zaprzyjaźnionym agentem CIA wpada w sam środek szpiegowskiej afery i bezwzględnej gry służb. Nie zdaje sobie sprawy, że szukając prawdy, wydaje na siebie wyrok śmierci…

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Z twórczością Tess Gerritsen po raz pierwszy spotkałam się przy okazji lektury "Osaczonej". Książka wywarła na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Powzięłam sobie za cel poznanie innych powieści, które wyszły spod jej pióra. Dlatego też niezmiernie ucieszyłam się, kiedy okazało się, iż będę ... więcej »
Tess Gerritsen, to współczesna amerykańska pisarka specjalizująca się w tworzeniu thrillerów medycznych oraz emocjonujących powieści sensacyjnych z wątkiem romansowym. Obecnie dzięki wydawnictwu Mira możemy poznać najnowsze dzieło autorki zatytułowane ,,Śladem zbrodni’’. Głównymi bohaterami po... więcej »
Pewnego dnia rodzeństwo Tavistock przypadkowo dowiaduje się prawdy o wydarzeniach sprzed wielu lat, gdy zginęli ich rodzice. Jednak oboje nie chcą w nią uwierzyć. I postanawiają odkryć najprawdziwszą prawdę, bo oboje pamiętają rodziców, którzy mocno sie kochali i szanowali. A to o czym się dowied... więcej »
Pisałam już o tym nie raz, i napisze kolejny – tak jestem fanką wszystkich książek Pani Tess Gerritsen. Pochłaniam je w ekspresowym tempie i z niecierpliwością czekam, na kolejne. Książki tej Pani biorę w ciemno, bo wiem że książka skradnie moje serce. Tess Gerritsen – z zawodu lekarz intern... więcej »
Jestem miłośniczką literatury kryminalnej, co większość otaczających mnie ludzi zdołała już zauważyć. Nic więc dziwnego, że skusiłam się na lekturę książki „Śladem zbrodni” Tess Gerritsen. Ale to nie był jedyny powód. Do twórczości tej autorki przymierzałam się już od dawna, kiedy to koleżank... więcej »
Beryl i Jordan Tavistock to sieroty przygarnięte przez swojego bajecznie bogatego wuja po śmierci ich rodziców - agentów brytyjskiego wywiadu. Przez wiele lat utrzymywano przed nimi, że zmarli bohatersko na służbie, gdy po dwudziestu latach na bankiecie wychodzi na jaw mroczna prawda. Rodzeństwo ... więcej »
„Miasto światła, pomyślała. A tuż obok cienie, mroczne alejki, ciemne sekrety."* Odkryłeś właśnie skrywaną przez lata tajemnicę, która sprawia, że wszystko w co wierzyłeś obróciło się w proch. Jednak po otrząśnięciu się wiesz, czujesz gdzieś w środku, że to nie jest prawdą. Ktoś chce coś ukr... więcej »
Uwielbiam kryminały, zwłaszcza takie, które nie pozwalają mi odłożyć książki na bok. Kiedy dowiedziałam się, że „Śladem zbrodni” jest kryminałem z wątkiem romansowym, trochę się przestraszyłam, że będzie to w jakiś sposób wstrzymywać akcję, że zrobi się mdło... Na całe szczęście moje obawy nie zn... więcej »
Śladem Zbrodni, to moje pierwsze spotkanie z Tess Gerritsen i spotkanie bardzo udane. Jak wiadomo, pisarka zyskała popularność przede wszystkim dzięki swoimi thrillerom medycznym, które zdobyły sobie rzesze fanów na całym świecie. Powieści sensacyjne z wątkiem romansowym, autorka zaczęła pisać ... więcej »
Po raz kolejny w moje łapki wpadła ostatnio powieść pióra Tess Gerritsen. Niezwykle podekscytowana przeczytałam więc opis na okładce i zaczęłam sobie wyobrażać, co mnie czeka tym razem. Agenci, tajne misje, niewyjaśnione morderstwo i dwójka rodzeństwa, która szuka odpowiedzi na niezwykle ważne dl... więcej »
Beryl Tavistock była pewna, że zna prawdę o śmierci swoich rodziców. Pewnego dnia dowiaduje się, iż to ojciec zabił matkę, po czym popełnił samobójstwo. Dziewczyna nie potrafi w to uwierzyć i razem z bratem wybierają się do Paryża, żeby odkryć tajemnicę przeszłości. Towarzyszy im były agent CIA ... więcej »
Długo myślałam co mogłabym napisać na temat tej książki. Bo fabuła mnie nie urzeka, styl pisania też jakby nie do końca taki, jaki być powinien. Gdyby książkę napisał ktoś inny to pewnie leżała by w kącie i czekała na swoją kolej, która miałaby nigdy nie nadejść, ale jako że kocham, ubóstwiam i u... więcej »
Dodali do kolekcji
sznaucer2
jotgol
aja316
juliaorzech
jarka.trocka
mallcziki
Nancy
Betsy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!