Śliczni Scott Westerfeld

Okładka Śliczni
autor:
Scott Westerfeld
wydawnictwo:
Egmont
data wydania:
2007
ISBN:
9788323784630

Opis

Tally Youngblood ma wszystko, o czym marzyła - właśnie skończyła szesnaście lat, przeszła operację, stała się doskonale śliczna, a teraz ma zostać przyjęta do grona najbardziej odlotowej ekipy w Mieście Nowych Ślicznych. Kiedy jednak na balu kostiumowym niespodziewanie pojawia się tajemniczy nieznajomy przebrany za agenta Wyjątkowych Okoliczności, wspomnienia Tally powracają. Dziewczyna zaczyna się zastanawiać, czy naprawdę wcześniej chciała porzucić swoje obecne, nowe, cudowne życie, powrócić do.. Nowego Dymu i chłopaka, którego w ogóle nie pamięta? I która z nich jest prawdziwa - obecna Tally czy ta dawna, sprzed operacji?Śliczni to drugi tom porywającej trylogii.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Niebo rozświetlają tysiące sztucznych ogni. Tańczący wkoło ludzie unoszą kieliszki w niemym toaście za wspaniałe życie. W ich tęczówkach lśnią blaskiem najprawdziwsze diamenty. Po ich skroniach wspinają się tatuaże, które pulsują wraz z przyśpieszonym rytmem serca. Oblicze piękna w każdej z tych ... więcej »
Uwaga! Mogą pojawić się spoilery do poprzedniej części. Śliczni to drugi tom o losach Tally Youngblood. Na samym początku poznajemy nową Tally, już po operacji. Nie da się nie zauważyć, że nowa śliczna bardzo się zmieniła. Podoba jej się obecne życie i właśnie jest na dobrej drodze do dostania... więcej »
Dodali do kolekcji
Romassu
olusians
LusiaTosia
CupOfLove
Na_maxa_zaczytana
dustfinger
olya
Angelika_d
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!