Ślub Nicholas Sparks

Okładka Ślub
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2011
ISBN:
9788376596938

Opis

Wilson Lewis, wzięty, dobrze prosperujący prawnik, ma siebie za przykładnego męża i ojca. Nie może zrozumieć, dlaczego stosunki z dziećmi układają mu się coraz gorzej.
Otrzeźwienie przychodzi w momencie gdy zapomina o dwudziestej dziewiątej rocznicy ślubu. Postanawia się zmienić, biorąc przykład ze swojego teścia, Noaha Colhouna, którego szczęśliwy związek miłosny z Nelie trwał pięćdziesiąt lat. Wilson jest pewien swojej miłości do Jane i wie, że musi ją odzyskać. Nie tylko nie zapomni i kol..ejnej rocznicy ślubu - mało tego, postara się, by było to naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Tymczasem córka oznajmia, że w dniu, w którym przypada rocznica ślubu rodziców, sama chce wziąć ślub..

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura kobieca
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Ślub
  Recenzent: Rebellish
  Lubię książki Spraksa, bo są... niegroźne. Nazywam je tzw. bezpiecznymi lekturami. Wiem, czego powinnam się spodziewać, spodziewam się tego i dostaję to - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jeszcze nigdy się na jego książkach nie zawiodłam, a przeczytałam ich naprawdę bardzo dużo. Jakb... więcej »
  Nicholas Sparks to autor, którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Znany jest z wielu powieści o miłości. Na podstawie jego dzieł powstały również piękne romantyczne filmy. Jednak jakoś do tej pory nigdy nie miałam okazji przeczytać żadnej jego książki. Moim pierwszym wyborem jest „Ślub... więcej »
  Ślub
  Recenzent: Paula1992
  Po zakończeniu ,,Pamiętnika” byłam ciekawa dalszych losów bohaterów, dlatego też zabrałam się za czytanie jego kontynuacji. Początkowo znów trudno było mi się zagłębić w fabule, widocznie jest to takim urokiem powieści autora, dalej jednak było już w porządku i czytałam z przyjemnością. Ale od po... więcej »
  Miałam nie czytać tej książki. Pozbyć się jej, nie czytając i nie denerwując się banalnym językiem Sparksa, w który ubrana jest czarująca fabuła. Wszystko tak się potoczyło, że jednak zajrzałam w lśniące bielą sukni ślubnej strony. I w sumie nie zaskoczyło mnie nic... oprócz zakończenia. Wilso... więcej »
  Dodali do kolekcji
  marthe16
  SweetyStella
  olusians
  heroiczna
  Nihal
  La_Mademoiselle
  Lady_Bunny
  doris
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!