Sługa Boży Jacek Piekara

Okładka Sługa Boży
autor:
Jacek Piekara
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2011
ISBN:
9788375745313

Opis

Najbardziej wstrząsająca i bluźniercza wizja w historii polskiej fantastyki! Oto świat, w którym Chrystus zszedł z Krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań.
Czuwa nad tym, by Twoja wiara była czysta. Strzeże Twych myśli przed zgorszeniem. Śledzi Twe uczynki, abyś nie zgrzeszył. A jeśli przyjdzie taka potrzeba, ofiaruje Ci bolesną rozkosz stosu. To on ? Inkwizytor Jego Ekscelencji Biskupa. Miecz w ręku Pana i sługa Aniołów. Tu czarnoksiężnicy odprawiają bluźni..ercze rytuały, demony zstępują na świat, czarownice knują mroczne intrygi. A temu wszystkiemu musi przeciwstawić się człowiek, którego serce jest tak gorące jak ogień stosów, na które posyła swe ofiary.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Sługa Boży
Recenzent: Maks
Szczerze powiedziawszy idealnie opisują książkę stwierdzenia na jej odwrocie, pozwolę sobie przytoczyć: „Oto świat, w którym Chrystus zszedł z Krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań” „Najbardziej wstrząsająca i bluźniercza wizja w historii polskiej fantast... więcej »
Jacek Piekara to jeden z bardziej poczytnych polskich fantastów. Autor jest znany przede wszystkim za sprawą swojego cyklu opowiadań o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie oraz opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża. Do tej pory nie miałam okazji zapoznać się z jego twórczością, więc post... więcej »
Od przeszło miesiąca na półkach sklepowych gości drugie wydanie „Sługi Bożego” Jacka Piekary w twardej oprawie. Z tej okazji postanowiłem przybliżyć Wam nieco tę książkę. Książka jest pierwszą z tzw. cyklu o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie. Obecnie seria składa się z ośmiu części (siedem t... więcej »
Dodali do kolekcji
ranisz
kmita
hazan
shamrok
pece
neko
szumo
Tycjan
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!