Śmiertelne zlecenie Katarzyna Rygiel

Okładka Śmiertelne zlecenie
autor:
Katarzyna Rygiel
wydawnictwo:
Zysk i S-ka
data wydania:
2011
ISBN:
9788375067774

Opis

Nietrudno być fałszerzem, jeśli jest się mistrzem
Trudniej uciszyć własne sumienie, nim ktoś zrobi to na zawsze
Festyn archeologiczny w Biskupinie co roku przyciąga tłumy. Antropolog Ewa Zakrzewska właśnie tutaj zamierza spędzić urlop. Detektywa Krzysztofa Sobolewskiego sprowadza do Biskupina warszawskie śledztwo. Nie spodziewają się, że łużycka osada stanie się miejscem zbrodni. Jednak w szuwarach okalających łużycką osadę znalezione zostaje ciało Jakuba Mroka - mistrza złotnictwa,.. specjalisty od dawnej biżuterii i doskonałego fałszerza.
Ewa i Krzysztof mają mało czasu by odnaleźć mordercę i poznać motywy zbrodni. Czy w opowieści starego strażnika zamku w Gołuchowie znajdą odpowiedź na pytanie, co jest cenniejsze od ludzkiego życia?

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -
Allegro.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Katarzyna Rygiel, z wykształcenia archeolog i dziennikarka, nie jest postacią zupełnie nieznaną na polskim rynku literackim. Ma już za sobą kilka sukcesów, choćby wysokie miejsce na liście bestsellerów za sprawą powie... więcej »
Katarzyna Rygiel ( archeolog i dziennikarka )rozpoczęła swoją przygodę z pisarstwem od prozy typowo kobiecej (psychologiczno – obyczajowej ).W 2005 roku ukazała się jej pierwsza powieść pt. Pod powiekami. Wiosną 2008 ... więcej »
Coroczny festyn archeologiczny w Biskupinie jest nie lada gratką nie tylko dla archeologów ale także dla osób lubiących przygody i obcowanie z historią. Ewa Zakrzewska ( archeolog) która wybrała to miejsce na urlop ... więcej »
Dodali do kolekcji
Yoshina
xVariax
Immora_Fray
małami
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!