Straceni Hayes Gwen

Okładka Straceni
autor:
Hayes Gwen
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2011

Opis

Tę książkę znajdziemy wśród najlepszych młodzieżowych debiutów roku na Goodreads, Amazonie i innych portalach
Jej okładka zajęła drugie miejsce w USA wśród najładniejszych okładek roku!

W jej snach jest jak ze snów: uwodzicielski, czuły, piękny.
To dlaczego odtrąca ją na jawie?
Życie siedemnastoletniej Thei zawsze pełne było zakazów i nakazów. Ojciec nie pozwalał jej spotykać się z koleżankami ani umawiać z chłopcami. Nigdy nie miała takiej swobody, jak inne dziewczyny w.. jej małym miasteczku.
A potem zaczęły ją nawiedzać sny. Straszne i piękne. Gdzie błądziła w labiryncie cierni i przemierzała rzekę łez. I gdzie był On.
I nagle chłopak ze snów pojawia się w jej szkole.

Jest cudowny. Pociągający jak magnez. Ale inny niż w snach.
Dlaczego za dnia ją odpycha?
Jaką skrywa tajemnicę?
Miłość Thei jest silniejsza niż strach, nawet gdy odkryje jego straszliwy sekret.
I gdy przyjdzie jej wybierać między miłością a sobą samą…

Strąceni Gwen Hayes to jeden z najgoręcej przyjętych tytułów 2011 roku. Setki czytelniczek dzielą się swoimi entuzjastycznymi opiniami o książce na portalach i prześcigają się w pochwałach, zauroczone piękną i mroczną wizją romantycznej miłości jak ze Zmierzchu. Oszałamiająca okładka świetnie pasuje do opowieści o rozdzielonych zakochanych i każe marzyć o wielkim
i dramatycznym uczuciu.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Theia od zawsze żyła według nakazów i zakazów ojca, miała o wiele mniej swobody niż inne dziewczyny. Nie może umawiać się z chłopcami, wychodzić na imprezy z koleżankami, czy nawet sama wybierać ubrań. Nie sprzeciwiała się nigdy woli rodzica. Dopóki nie zaczęły nawiedzać ją sny - straszne i piękn... więcej »
Strąceni
Recenzent: Aly102
Wiele osób polecało mi powieść Gwen Hayes "Strąceni". Gdy pierwszy raz ją zobaczyłam - wprost zakochałam się w okładce. Theia to siedemnastoletnia dziewczyna. Mieszka tylko z ojcem, ponieważ jej matka umarła przy jej narodzinach. Wychowuje się w niesamowicie rygorystycznym domu. Zakazane dla nie... więcej »
Strąceni to jeden z najgorętszych tytułów 2011 roku. Pierwsza książka amerykańskiej powieściopisarki Gwen Hayes jest czytana przez większość fanów zmierzchu którzy już polubili nowe postacie. Autorka wydała już parę innych książek które jeszcze nie doczekały się jeszcze tłumaczenia. Co do serii "... więcej »
Strąceni
Recenzent: Gumciobook
Książka była dla mnie wielkim pasmem niespodzianek. Każdy nowy rozdział przynosił kolejną. W większości książek mogę się domyślić jak się skończy lub co będzie dalej, ale w tej tak nie było. Pod tym względem „Strąceni” bardzo miło mnie zaskoczyli. Jeszcze nie czytałam książki o demonach. Owszem, ... więcej »
Zachęcona okładką i intrygującym opisem z ciekawością wypożyczyłam pewnego dnia „Strąconych” Gwen Hayes. Jednak czy książka sprostała moim oczekiwaniom? Siedemnastoletnia Theia Alderson straciła matkę przy porodzie, więc od zawsze jest podporządkowana swojemu ojcu, który jej pozostał. Ojciec ... więcej »
Moja przygoda z książką „Strąceni” zaczęła się od przypadkowego wejścia na stronę wydawnictwa Amber. Chociaż nie wiem czy mogę nazwać to przypadkowym wejściem, gdyż szukałam sobie książek do przeczytania. Było to jeszcze na wakacjach. W każdym razie w oczy rzuciła mi się pewna książka z cudowną o... więcej »
„Wszystko zmieniło się tej nocy, kiedy zobaczyłam, jak płonący chłopak spada z nieba”. Wiele dziewczyn marzy o miłości, która będzie wyróżniała się na tle innych, która zacznie się nagle i przez przypadek. Czy właśnie nie dlatego lubimy czytać książki z gatunku romansu paranormalnego? To właś... więcej »
Strąceni
Recenzent: ciarolka
"Strąceni" to kolejna powieść z gatunku romansu paranormalnego. Jej bohaterką jest Theia - siedemnastolatka, która jest bardzo bogata, mieszka w wielkim domu i z pozoru nic do szczęścia jej nie brakuje. Niestety, jej ojciec ma dosyć rygorystyczne metody wychowywania córki, które ją ograniczają. B... więcej »
Thea jest posłuszną ojcu nastolatką. W jej życiu nie ma miejsca na szaleństwa. Dziewczyna zawsze stara się zadowalać ojca, pilnie się uczy i gra na skrzypcach. Nie w głowie jej randki. Pewnego dnia za oknem widzi spadającego z nieba chłopaka. Jednak nie może mu pomóc. Z przerażeniem patrzy na jeg... więcej »
Magia snów
Recenzent: zaneta88
Zapewne nie ja jedna sięgnęłam po tę książkę ze względu na niesamowitą okładkę. Piękna dziewczyna w czerwonej sukience leży wśród olbrzymich czarnych róż. Oczywiście symbolika ma tu dość istotne znaczenie, bowiem kolor czarny jest konwencjonalnie kojarzony ze śmiercią. Symbolizuje również smutek... więcej »
Dodali do kolekcji
Przepowiednia
EmilyStrange
Etreinte
potter162
FreeSoul
livre
ZaczytanaMery
Vein
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!