Straceni za miłość Roxanne St. Claire

Okładka Straceni za miłość
autor:
Roxanne St. Claire
wydawnictwo:
Prószyński i S-ka
data wydania:
2013
ISBN:
9788378394525

Opis

Ona zawsze musi mieć nad wszystkim kontrolę. On jest jedynym mężczyzną, który sprawi, że ją straci. W niebezpiecznym poszukiwaniu sprawiedliwości łamią wszelkie zasady.

Trzydzieści lat temu niewinna kobieta została skazana za morderstwo. Jack Culver, zajmujący się tą sprawą detektyw, wierzy, że znalazł prawdziwego mordercę, ale żeby ująć jednego z najwybitniejszych prawników w kraju - musi mieć dostęp do informacji. Do wszystkich informacji. Niestety, jedyną osobą, która może mu w tym ..pomóc, jest jego była szefowa i była kochanka, kobieta, która wciąż nawiedza jego sny. Lucy Sharpe zdaje sobie sprawę z tego, że jest wykorzystywana dla swoich koneksji i postanawia odpłacić się Culverowi.

Ale kiedy wybucha namiętność, a oni stają się celem mordercy, Lucy i Jack nie tylko łamią pewne zasady - oni je roztrzaskują. A to oznacza, że ryzykują utratą wszystkiego: pracy, serca, a nawet życia...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Ostatnio przeglądając nowości wydawnicze natknęłam się na książkę „Straceni za miłość” Roxanne St. Claire. Zainteresował mnie tytuł i okładka a także zagadkowy opis. Nie miałam okazji poznać twórczości tej autorki, więc byłam ciekawa czy styl i podjęta tematyka mnie zainteresują. Jak finalnie wy... więcej »
Dodali do kolekcji
kasandra
Jjolka
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!