Świat nocy 1 L.J. Smith

Okładka Świat nocy 1
autor:
L.J. Smith
wydawnictwo:
AMBER
data wydania:
2010
ISBN:
9788324134724

Opis

Nowa seria autorki bestsellerowych Pamiętników wampirów Miłość nigdy nie była tak niebezpieczna...
Wampiry, wilkołaki, czarownicy, zmiennokształtni - są wśród nas, choć o tym nie wiemy.Należą do świata nocy, którym rządzą surowe zasady.
A miłość oznacza złamanie wszystkich praw... Są piękni i śmiertelnie niebezpieczni,a ich urokowi nie potrafi się oprzetrzeć żaden człowiek.Posiadają niezwykłe umiejętności,władają magią,są nieśmiertelni.Ale muszą też przestrzegać odpowiednich praw:za wsz..elką cenę ukrywać swoje istnienie przed ludżmi i nigdy nie wiązać się ze zwykłymi śmiertelnikami.Jednak gdy w grę wchodzi miłość,zapominają o wszystkich zasadach.Nawet o tych,za których złamanie mogą zapłacić najważniejszą cenę...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Swiat nocy 1
Recenzent: Rudzielczyk
Kiedy podczas wizyty w bibliotece, zobaczyłam na półce tę książkę, od razu skojarzyłam ją sobie z sagą "Zmierzch" pani Meyer. A ponieważ świetnie mi się ją czytało i naprawdę miło ją wspominam, postanowiłam sięgnąĆ po coś równie "wampirzego" i zobaczyć czy również przypadnie mi do gustu. Przyciąg... więcej »
Jedne z najstarszych opowieści o istotach podobnych do wampirów pochodzą od starożytnych Greków. Jedna z historii opowiada o pozamałżeńskim romansie wszechmocnego Zeusa i libijskiej królowej Lamii. Związek ten spowodował gniew zazdrosnej małżonki Zeusa Hery, która zemściła się skazując Lamię na w... więcej »
Dodali do kolekcji
weera
Carlotta
Moira
FreeSoul
Vein
Meegaanee
karolinaLOL
Rebellish
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!