Szalone życie Rudolfa Joanna Fabicka

Okładka Szalone życie Rudolfa
autor:
Joanna Fabicka
wydawnictwo:
W.A.B.
data wydania:
2009
ISBN:
9788388221941

Opis

Życie nigdy nie było dla Rudolfa łaskawe. Jakby mało miał kłopotów z dojrzewaniem, los pokarał go nieprzeciętną inteligencją, pasją aktorską i wyjątkową rodziną. Matka przewodzi grupie radykalnych feministek, ojciec romansuje z koreańską artystką, babcia zamierza związać się z korsykańskim kucharzem. Jak w takich warunkach rozwinąć się duchowo? A przede wszystkim, jak niepostrzeżenie dostać się do osiedlowego sex shopu?

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Społeczno-obyczajowa
  Tematyka » Literatura piękna
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży polska
  Szalone życie Rudolfa
  Recenzent: GoSiUnIaaa113
  Dzięki niesamowicie lekkiemu i przezabawnemu stylowi Joanny Fabickiej książkę czyta się błyskawicznie. Jest porywająca i śmieszy już od samego początku. Sytuacja Rudolfa wydaje się być podobna do naszych lecz autorka przedstawia jego historię w taki sposób, gdzie nasze problemy wydają się błahe.... więcej »
  Poznajcie Rudolfa Gąbczaka. Już samo posiadanie takiego imienia i nazwiska jest dostatecznie dołujące, ale to nic w porównaniu z ciężkim żywotem i problemami, z którymi ów młody mężczyzna musi się zmierzać każdego dnia. Najwięcej kłopotów ma oczywiście z rodziną, bo z nią przecież najlepiej wycho... więcej »
  Dodali do kolekcji
  beatta
  FreeSoul
  kamcia1410
  BP
  masapare
  Mahi
  malgosia5
  Shoo
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!