Szczęściarz Nicholas Sparks

Okładka Szczęściarz
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2011
ISBN:
9788376596945

Opis

Logan Thibault jest urodzonym szczęściarzem. Służył w piechocie morskiej, ma za sobą służbę w Iraku, gdzie wielokrotnie otarł się o śmierć. Przeżył i wrócił do domu z pamiątką - znalezionym na pustyni zdjęciem młodej kobiety, które traktuje jako talizman. Kiedy w bezsensownym wypadku ginie jego przyjaciel, Logan stawia sobie za cel odszukanie dziewczyny z fotografii. Przemierzając pieszo kraj, odnajduje ją w Hampton, miasteczku w Karolinie Północnej. Beth nie jest jednak księżniczką z bajki, ale ..rozwódką z dziesięcioletnim synem, która ma sporo kłopotów z byłym mężem, zastępcą szeryfa i wnukiem najbardziej wpływowego obywatela miasta. Pomiędzy mężczyznami wybucha ostra rywalizacja...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura piękna
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Szczęściarz
  Recenzent: saruska
  Wczoraj skończyłam w końcu czytać po raz drugi powieść "Szczęściarz" autorstwa Nicholasa Sparksa. Zazwyczaj, kiedy kupuję nową książkę, a mam ją już za sobą, muszę ją 'ochrzcić':) Nie miałam żadnych przeciwwskazań, bo jestem fankom tego pisarza i zawsze uwielbiam wracać do jego książek. Logan Th... więcej »
  :)
  Recenzent: joanna771
  Miło i przyjemnie się czyta.Dobra pozycja jeśli ktoś ma ochotę odpocząć i zrelaksować się przy książce.Spokojna i ciepła.Polecam więcej »
  Nie szukaj szczęścia, ono odnajdzie cię samo… Przygoda z książką „Szczęściarz” była moim pierwszym spotkaniem z jej autorem. Wcześniej dużo słyszałam na temat jego książek, jednak nie wiedzieć czemu, nigdy nie miałam odwagi czy tez chęci na przeczytanie ich. Jednak kiedy koleżanka podrzuciła m... więcej »
  „(...)czasem rzeczy najzwyklejsze – kiedy się je dzieli z właściwymi ludźmi – bywają niezwykłe.”* Powiedzmy, że macie coś co należy do kogoś innego i ta rzecz przynosi wam szczęście. Sprawia, że nic złego się nie dzieje i jesteście chodzącym szczęściem. Ale to nie wszystko czujecie dziwną po... więcej »
  Szczęściarz
  Recenzent: Alessa
  Nazwisko Sparks obiło się o uszy prawdopodobnie większości czytelników. Tego autora nikomu nie trzeba przedstawiać, w środowisku czytelniczym jest znany i uwielbiany a jego książki biją rekordy popularności nie tylko w Ameryce, ale także w Polsce. Fani cenią jego twórczość za historie jak z życia... więcej »
  „Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy, wiesz o tym prędzej, niż się spodziewasz. Poznajesz to instynktownie i masz pewność, że cokolwiek się stanie, już nigdy nie będzie nikogo takiego jak on.” Jakiś czas temu stwierdziłam, że dawno nie czytałam żadnej książki jednego z moich ulubionych autorów jak... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Clamare
  Niji
  Razjelka
  Patrycja0110
  Nihal
  La_Mademoiselle
  Chrizzy
  Rebellish
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!