SZEPTEM TW

Okładka SZEPTEM TW
autorzy:
wydawnictwo:
Otwarte

Opis

Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata...

Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że...
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.

Ale cicho sza... Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.
..>
Bestseller, który zaraz po premierze sprzedano do 22 krajów.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Szeptem
Recenzent: Hayley
Główną bohaterką jest szesnastoletnia Nora , która spotyka w szkole tajemniczego Patch. Z początku dziewczyna nie znosi tajemniczego chłopaka. Jednak on usilnie stara się do niej zbliżyć. Pod maską obojętności Nora skrywa głębsze uczucie. Kolejne wydarzenie zdają się tylko to potwierdzać. Kilka... więcej »
Ostatnio przeczytałam niezwykłą książkę pt: ‘’Szeptem’’ (w oryginale Hush, Hush) autorstwa Becci Fitzpatrick . Opowiada ona o historii szesnastoletniej Nory Grey, która ulega urokowi tajemniczego Patcha Cipriano. Od tego momentu w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie sposób wytłum... więcej »
Jakie cechy powinna posiadać książka, zasługująca na zostanie bestsellerem? Przede wszystkim fabuła powieści musi być oryginalna i wciągająca, bohaterowie dobrze nakreśleni i niepowierzchowni. Nie bez znaczenia jest również to tajemnicze „coś”. Niech więc ktoś mi wytłumaczy, skąd wziął się szał n... więcej »
SZEPTEM
Recenzent: Paulaaaa
Główną bohaterką książki jest Nora - uczennica liceum. Na lekcji biologii poznaje chłopaka, który każe na siebie mówić Patch. Jak pewnie się domyślacie ich drogi się krzyżują, on nie jest zwykłym śmiertelnikiem, ona po uszy zakochuje się w nim. Oczywiście nie obchodzi się bez żadnych problemów, b... więcej »
Nora i Vee - dwie przyjaciółki, które na co dzień siedzą w jednej ławce, wiedzą o sobie dosłownie wszytko i są w stanie dla siebie bardzo wiele zrobić. Wcale nie nudną codzienność, pewnego dnia przerywa zamiana miejsc na lekcji biologii. Nora i Vee zostają rozdzielone. Dotychczasowe miejsce Vee z... więcej »
Wyobraźcie sobie, że siedzicie na znienawidzonej przez prawie wszystkich lekcji biologii. Nauczyciel, który naprawdę potrafi dopiec i tym razem pokazał, na co go stać. Przesadził wszystkich, a Tobie trafił się tajemniczy chłopak, który jest arogancki, niesamowicie przystojny i.. niebezpieczny? Og... więcej »
Jakiś czas temu obchodziłam swoje imieniny. Był to wieczór spędzony w gronie najbliższych przyjaciół, który będę wspominać bardzo miło. Od każdego z nich dostałam w prezencie książkę - część serii Szeptem. I tak właśnie jestem szczęśliwą posiadaczką "Szeptem", "Crescendo" i "Ciszy". Ten wpis jes... więcej »
Szeptem
Recenzent: ciarolka
Becca Fitzpatrick dorastała w Centerville, a naukę ukończyła na Uniwersytecie Brighama Younga. Dla pisarstwa porzuciła pracę w służbie zdrowia. "Szeptem" to jej pierwsza książka, która ukazała się na liście bestsellerów New York Timesa. Bohaterką powieści jest szesnastoletnia Nora mieszkająca ... więcej »
Czytałam już bardzo wiele książek o miłości, gdzie jedna osoba (zazwyczaj dziewczyna) była człowiekiem, a jej ukochany postacią nadnaturalną. np. Wilkołakiem czy wampirem. Z Aniołami spotkałam się po raz pierwszy przy tej oto książce. Nora, szesnastoletnia, przeciętna, amerykańska nastolatka ... więcej »
Odkąd tylko usłyszałam o istnieniu tej serii, momentalnie zdecydowałam, że muszę ją przeczytać. Wśród moich zaczytanych znajomych panował ogromny szał, wszyscy wręcz rozkazywali mi zabrać się za tę książkę. No dobra, to szukamy. Po długim czasie poszukiwań w bibliotekach publicznych, jak i prywat... więcej »
szeptem
Recenzent: chomiczek17
Przyznam szczerze ,ze nie sadziłam iż jakakolwiek książka wciągnie mnie do swojego świata tak łapczywie . Książka "Szeptem" właśnie to zrobiła . Autorka powieści Becca Fitzpatrick stworzyła niesamowita atmosferę zawiła w zagadki ,które sprawiają ,że czytelnik zaczyna swoja własna próbę rozwikł... więcej »
Szeptem
Recenzent: Pyza600
Jakiś czas temu wpadła mi w ręce ta oto książka. Przez pewien okres było o niej bardzo głośno i uznałam, że jest to następna historia typu ,,Zmierzch'', który chyba każdy z nas już zna bardzo dobrze. Ku mojemu zdziwieniu, jakże się myliłam! Becca Fitzpatrick to amerykańska pisarka, która zasłynę... więcej »
Wiele osób twierdzi, że miłość to potężne uczucie, które przezwycięża wszystko. Znaczenia nie ma status społeczny, wiek, kolor skóry czy zainteresowania. Jednak czy możliwa jest miłość między osobami z dwóch różnych światów? Jednym z głównych wątków "Hyperversum" jest romans między ludźmi z innyc... więcej »
Szeptem
Recenzent: karka0912
To nie jest książka, która jest takim niesamowitym hitem, ale kiedy już zacznie się ją czytać nie można przestać. Szesnastoletnia Nora jest główną bohaterką książki- co za stylowe imię, nieprawdaż? Nora siedzi na biologii ze swoją niezwykle rozrywkową, najlepszą przyjaciółką Vee. Pewnego razu ... więcej »
„Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata…” Nora to z pozoru zwykła nastolatka, chodzi do szkoły, ma najlepszą przyjaciółkę i nagle na lekcji biologii przysiada się do niej Patch. Nie z własnej woli, to nauczyciel zmusza ich do bycia na lekcji partnerami. Patch ok... więcej »
Nie wiem dlaczego przeczytałam tę książkę, która rozpoczyna kolejną YA serię, w której fabuła krąży wokół nowo poznanego chłopaka, który jest najładniejszy w całej szkole. Seria "Szeptem" Becci Fitzpartick głównie opiera się na tym wątku, ale ja miałam fazę na tego typu lektury i z przerażeniem s... więcej »
Główna bohaterka książki Nora Grey, ma szesnaście lat. Jak dotąd wiedzie normalne, spokojne życie; jak na główną bohaterkę przystało. Jednak jej spokojne jak dotąd życie, zmienia się wraz z chwilą, kiedy poznaje Patcha- tajemniczego, ekstrawaganckiego i przystojnego chłopaka. Z jednej strony Patc... więcej »
Dodali do kolekcji
Hayley
blairowax3
Claudiaa165
alys
marthaa
Sheetal
madame
karolaai
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!