Szósty Agnieszka Lingas-Łoniewska

Okładka Szósty
autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska
wydawnictwo:
none
ISBN:
9788362317042

Opis

Szósty

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -
Allegro.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Szósty
Recenzent: twardzielka
Generalnie nie lubię czynników nadprzyrodzonych, typu: powtarzające się sny, zdań wymykające się wbrew woli. Dlatego początek książki nastroił mnie nieufnie... A potem... wsiąkłam! "Szósty" to kryminał, w którym domin... więcej »
Szósty
Recenzent: Lena173
Po przeczytaniu genialnej książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt.:"Bez przebaczenia" naszła mnie niesamowita ochota na zapoznanie się z pozostałymi dziełami autorki. Nie czekając długo zabrałam się za pochłanianie le... więcej »
Jest taki dowcip: Mały Jasio pyta taty: - Tato, a co to są ambiwalentne uczucia? - No wiesz synu, wyjaśnię Ci to na przykładzie: Ambiwalentne uczucie to na przykład takie, gdy teściowa wpadła w przepaść w Twoim ... więcej »
Ktoś mógłby pomyśleć, że skoro bierze do ręki książkę Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, to będzie to zdecydowanie niemęska literatura. Tymczasem… miłe zaskoczenie. Akcja rozgrywa się na Śląsku. Bardzo przyjemnie czyta się... więcej »
szósty
Recenzent: patrylandia
"W szóstym dniu Bóg stworzył człowieka - mężczyznę i kobietę. W szóstym dniu... odbiorę ci życie, bo ja jestem twoim bogiem..." * Marcin Langer wysoki, dobrze zbudowany, wysportowany brunet o zniewalającym brązowym... więcej »
Wreszcie się doczekałam. Wreszcie kupiłam. Wreszcie przyszedł listonosz i złożył na moich rękach dokument potwierdzający odbiór paczki. Kartonik zabezpieczający towar przed uszkodzeniem, leżał w strzępach leżał u stóp... więcej »
Agnieszka Lingas-Łoniewska zajmuje się pisaniem książek kryminalnych z nutą sensacji i romansu. W jej dorobku znalazły się powieści takie jak: „Zakręty losu” czy „Brudny świat”. Urodziła się w 1972 roku we Wrocławiu. ... więcej »
Dodali do kolekcji
twardzielka
Kasia9
Twilightowa
xShex
Kobaltowa
Mila27
marijka
Archideus
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"Jezu… Patrzyła na jego piękną twarz, na długie rzęsy, rzucające ciemne cienie na śniadą skórę policzków. Jak mogła być taka łatwowierna i naiwna… W ogóle go nie znała, a zapatrzona w jego zniewalającą powierzchowność, zaczęła już sobie wyobrażać, że spotkała tego swojego jedynego, wymarzonego… Spotkała… Potwora… Spojrzała na jego szeroką klatkę piersiową, która unosiła się i opadała w równym rytmie. Patrzyła z bardzo bliska na jego blizny, które wyglądały tak, jakby ktoś pociął go ostry...

Dodane przez kathrina77

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!