Ta książka uratuje ci życie A.M. Homes

Okładka Ta książka uratuje ci życie
autor:
A.M. Homes
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2009
ISBN:
9788324709595

Opis

Krzepiąca i przewrotna powieść obyczajowa o odnajdowaniu szczęścia. Richard, egoistyczny biznesmen, mieszka samotnie w luksusowym domu. Gdy, powalony nagłym bólem, trafia do szpitala, uświadamia sobie, że nie ma komu zwierzyć się ze swego strachu. Zerwał kontakty z żoną i dorastającym synem, nie ma znajomych. Odzyskując zdrowie, postanawia znów zbliżyć się do ludzi, a nawet im pomóc, co wywołuje nieoczekiwane komplikacje. Humor, kapitalne dialogi i satyra na współczesność we wzruszającej powieści.. o potrzebie bliskości, przyjaźni i miłości.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Jest to jedna z tych książek, które można podarować komuś jako prezent gdy nie ma się pojęcia co ta osoba lubi. Książka jest zabawna, fajnie się ją czyta a przy tym nie jest zobowiązująca. Pomimo braku wielkiej rewelacji warto ją przeczytać, choćby ze względu na subtelną ironię towarzyszącą ciek... więcej »
Dodali do kolekcji
MichalKow
jotgol
zabierajsie
Niji
Betsy93
notoco
rosamund
Dredziara
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Leżąc, uświadomił sobie, jak bardzo oddalił się od świata i wszelkich obowiązków, jak głupio się uniezależnił. Nikogo nie potrzebował, nikogo nie znał, nie uczestniczył w niczyim życiu. Tak bardzo oddalił się od świata zależności i zobowiązań, że nie miał pewności, czy jeszcze żyje.

Dodane przez Olsza

Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!