Tajemnica Siedmiu Zegarów Agatha Christie

Okładka Tajemnica Siedmiu Zegarów
autor:
Agatha Christie
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2011
ISBN:
9788324590704

Opis

Elegancki Jimmy Thesiger wraz ze swoją śliczną przyjaciółką postanawiają rozwikłać ponurą tajemnicę siedmiu zegarów tykających złowieszczo w pokoju samobójcy i ostatnich słów umierającego przyjaciela. Trop wiedzie do jednego z klubów w Soho, gdzie siedmiu zamaskowanych konspiratorów spotyka się z nocami, by planować następne morderstwa...

Słowa kluczowe

Kategorie

  » Kryminał. Literatura detektywistyczna
  Tematyka » Kryminał
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  W rezydencji "Chimneys" przebywa na weekend grupka młodych ludzi. Jeden z nich, Gerry Wade, jest bardzo leniwy, dlatego przyjaciele postanawiają mu zrobić kawał i każdy kupuje po jednym budziku, które wieczorem umieszczają ukradkiem w w pokoju Gerry`ego, ustawiając je uprzednio na bardzo wczesną ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  magbeth
  mpaquerette
  Lidhaf
  Skrawek
  micasn
  ultramaryna
  Zebra
  sybka
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  - Tylko mi nie mów – dodał Bill Eversleigh – że Gerry Wade jeszcze nie wstał. Na miłość boską, trzeba coś zrobić z tym chłopakiem. (…) - Proponowałbym budzik – zaopiniował Bateman. – Sam go używam, by nie zaspać. (…) - Budzik, też coś – Ronny pokręcił głową. – Na Gerry’ego potrzeba co najmniej tuzin budzików. - A niby czemu nie? – pochwycił Bill skwapliwie. – Sądzę, że trzeba skoczyć do miasteczka i niech każde z nas kupi po budziku.

  Dodane przez dona35

  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!