Tajemny Krąg L.J. Smith

Okładka Tajemny Krąg
autor:
L.J. Smith
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010

Opis

Od pierwszego dnia po przeprowadzce do ponurego New Salem szesnastoletnia Cassie tęskni za słoneczną Kalifornią. I od pierwszego dnia w nowej szkole czuje dziwną więź z grupą tajemniczych dziewczyn, które najwyraźniej rządzą liceum. Wkrótce poznaje ich sekret i sekret Kręgu - tajemnego zgromadzenia czarownic. I odkrywa, że jest jedną z nich... Lecz kiedy spotka zagadkowego Adama, będzie musiała wybierać pomiędzy swoją nowo odkrytą upajającą magiczną mocą a miłością. I zdecydować, czy zatraci się ..w uczuciu, czy odda mrocznym mocom to, czego najbardziej pragnie - choćby miało ją to zniszczyć...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

L. J. Smith jest świetną autorką, która zawsze zaskakuję mnie czymś w swoich książkach. Pierwszą książką, którą czytałam i która wyszła spod jej pióra były "Pamiętniki Wampirów", które średnio mi się podobały - zawierały za dużo udziwnień. Kolejnym cyklem był "Świat Nocy", który niezwykle przypad... więcej »
Wyjazd wakacyjny Cassie nie należał do zbyt udanych. Musiała znosić towarzystwo gadatliwej koleżanki i martwić się dziwnym zachowaniem mamy. A jak się okazało, było czym się martwić, gdyż… Muszą się przeprowadzić. Babcia nienajlepiej się czuje i trzeba jej pomóc, zaopiekować się nią. Szesnastolet... więcej »
Spodziewałam się czegoś lepszego, ale nie zawiodłam się aż tak bardzo. Tajemny Krąg jest pod wieloma względami inny od książek typu fantasy. Fabuła jest fajna i pomysłowa. Życie w New Salem wydaje się intrygujące i mimo pierwszego nie za dobrego wrażenia wciąga i okrywa czytelnika słodką tajemnic... więcej »
Dodali do kolekcji
Canis_Luna
pacholek123
Black_Vampire
Chocolatex
rodynka
livre
xIHateThisShitx
blondevil
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!