Tak blisko Tammara Webber

Okładka Tak blisko
autor:
Tammara Webber
wydawnictwo:
Jaguar
data wydania:
2013
ISBN:
9788376861654

Opis

Poruszający i niebanalny romans obyczajowy skierowany do młodych kobiet. Bestseller – prawie osiemset opinii na Amazonie, w tym ponad sześćset pięciogwiazdkowych. Książka o miłości, odwadze i poczuciu winy, które mogą zmienić całe ludzkie życie.

Kiedy Jacqueline przyjechała za swoim chłopakiem, do college’u, nie spodziewała się, że po dwóch miesiącach Brad zakończy wieloletni związek. Teraz musi odnaleźć się w zupełnie obcej rzeczywistości – jest singielką, studiuje ekonomię zamiast mu..zyki, a byli znajomi traktują ją jak powietrze.

Pewnej nocy, tuż po wyjściu z imprezy, Jacqueline zostaje zaatakowana przez Bucka, przyjaciela jej eks-chłopaka. Ocalona przez nieznajomego, który wydaje się być przypadkiem we właściwym miejscu i o właściwym czasie, dziewczyna chce tylko zapomnieć o koszmarnym wydarzeniu. Jednak Lucas, jej wybawca, nie spuszcza z niej oka. Jacqueline nie wie, czego może się spodziewać po skrytym mężczyźnie, który całe zajęcia spędza gapiąc się na jej plecy i szkicując w notatniku.

Kiedy okazuje się, że Buck nadal prześladuje Jacqueline, ta ma do wyboru: pozostać ofiarą albo nauczyć się bronić. Luke wydaje się być rycerzem na białym koniu, ale i on ma swoje tajemnice.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Jacqueline poznajemy w czasie, kiedy jej przyjaciel Buck, próbuje ją zgwałcić po imprezie. Pusty parking, bardzo późna godzina, ciemność, okalająca wszystko dookoła, pijany, niespełna rozumu chłopak i bezbronna dziewczyna. Czy potencjalny gwałciciel może sobie wyobrazić lepszą scenerię? Albo czy ... więcej »
Każdy z nas chciałby doświadczyć czegoś niezwykłego. Wielka miłość, porywająca kariera – o tym myślimy po nocach. A co by było gdyby naszym życiem kierował przypadek? Gdybyśmy tak naprawdę nie mieli wpływu na nasze decyzje, a to, co się stanie było tylko efektem przeznaczenia? Tak naprawdę, na to... więcej »
Lubię książki z wątkiem miłosnym w tle. I nie chodzi mi o erotyki, ale o romantyczne opowieści, które potrafią rozśmieszyć, ale i wzruszyć do łez. Tak też było w przypadku powieści „Tak blisko” Tammary Webber. Jacqueline i jej chłopak razem wybierają się na studia. Ich sielankowy, wieloletni zwią... więcej »
Zwykła impreza studencka. Jak każda inna. Taka miała być. Jednak nie zakończyła się tak, jak zwykle. A zagrożenie jeszcze nigdy nie było tak bliskie. Ale jeszcze bliżej był wybawiciel, który uratował przed najgorszym. A potem stało się coś nieoczekiwanego. Ukryte spojrzenia, ciekawość, strach, wz... więcej »
Jaqueline poznajemy w momencie, gdy przeżywa najlepsze chwile swojego życia, innymi słowy – studia. Dziewczyna jest uzdolnionym muzykiem, jednak nie zdecydowała się na szkołę typowo muzyczną; wybrała uniwersytet stanowy, by być jak najbliżej swojego chłopaka Kennedy’ego, z którym jest w związku ... więcej »
Drugą książką, na którą zdecydowałam się była autorstwa Tammary Webber - „Tak blisko”. Tu już nie było dzikich orgii, co druga strona, ale romans pomiędzy „typową” (w sensie: grzeczną, ułożoną dziewczyną z dobrego domu) amerykańską nastolatką a tajemniczym chłopakiem. W skrócie książka przedstawi... więcej »
„Miłość nie jest brakiem logiki. Jest logiką sprawdzoną i udowodnioną. Podgrzaną i wygiętą tak, by wpasowała się w kontury serca.”* Poświęciłaś wszystko dla chłopaka, który teraz z egoistycznych pobudek cię zostawił. Wspólni znajomi przestali cię nagle zauważać - jesteś tylko byłą dziewczyną n... więcej »
Tak blisko...
Recenzent: Suza
Dwa tygodnie po rozstaniu z chłopakiem (po trzech latach związku uznał, że musi się wyszaleć póki jeszcze może) Jacqueline po wyjściu z imprezy (na którą właściwie nie zamierzała iść) o mały włos nie zostaje zgwałcona przez znajomego, który do tej pory praktycznie nie zwracał na nią żadnej uwagi.... więcej »
Jesteś zakochana, ba jesteś szaleńczo zakochana, oddałabyś wszystko ukochanemu i tak też robisz, ale...On zostawia Ciebie bez krzty sumienia. Co robisz? Owszem, próbujesz się otrząsnąć, udaje Ci się to z czasem, bo kobiety są niesamowicie silną płcią... Ale dzieje się coś, co zmienia Twoje życie ... więcej »
Jacquelin poświęciła swoje marzenia, aby nie rozstawać się ze swoim chłopakiem. Zrezygnowała z muzyki i pojechała za nim do collegu aby studiować ekonomię. Jednak nawet w najgorszych koszmarach nie przypuszczała, że wystarczą dwa miesiące, aby wszystko się rozpadło, ponieważ Brad chce się wyszale... więcej »
Życie Jacqueline jest zwyczajne. Jak każda zakochana dziewczyna w jej wieku wyjechała na studia, żeby być szczęśliwą u boku swojego chłopaka. Nikt nie przypuszcza, a zwłaszcza ona, że wszystko się zniszczy a ona zostanie na uczelni, która nie daje jej wymarzonej przyszłości. W całym tym bałaganie... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
Suza
WordpoPolsku
littlecuteangel
pauliniunia89
kasandra
boonia
cassandra9891
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!