Tak wygląda szczęście Jennifer E. Smith

Okładka Tak wygląda szczęście
autor:
Jennifer E. Smith
wydawnictwo:
Bukowy Las
data wydania:
2014
ISBN:
9788363431693

Opis

Czy odpowiada się na maile, które przysyła los?
Czerwiec to według siedemnastoletniej Ellie O”Neill najgorszy miesiąc w roku. W tym czasie jej rodzinne miasteczko przeżywa najazd turystów, a na dodatek w tym roku do inwazji przyłączyła się ekipa filmowa. Nawet przyjazd idola z Hollywoodu nie może poprawić dziewczynie humoru.
Ale jest jednak COŚ, co uszczęśliwia Ellie. Od kiedy przed kilkoma miesiącami trafił do niej przez przypadek pewien e-mail, koresponduje z tajemniczym nieznajomym... Dzielą się ze sobą szczegółami z życia, żartują, ale też piszą o nadziejach i lękach. Jednak nie mówią sobie wszystkiego. On nic nie wie o tajemnicy ukrytej w jej drzewie genealogicznym, ona zaś nie ma pojęcia, kim tak naprawdę jest jej korespondencyjny przyjaciel. Kiedy wreszcie ich znajomość przeniesie się do rzeczywistości, sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Czy dwoje tak bardzo różnych ludzi, którzy spotkali się przez przypadek, ma szansę pokonać przeciwności?
Nowa powieść Jennifer E. Smith, która rozgrywa się w ciągu jednego pamiętnego lata, dowodzi, że życie jest pełne nieoczekiwanych spotkań i szczęśliwych pomyłek.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Oto historia znajomości, która zaczyna się w świecie wirtualnym - od błędu w adresie mailowym. Tam, gdzie anonimowość sprzyja bardziej szczerym wyznaniom dotyczących codziennych problemów jak i planów na przyszłość, n... więcej »
„(…)Temat: jak wygląda szczęście Wschody słońca nad przystanią. Lody w upalny dzień. Szum fal na ulicy. Mój pies zwijający się w kłębek na kanapie obok mnie. Wieczorne spacery. Świetne filmy. Burza z piorunami. Dobry... więcej »
"Jak wygląda szczęście (...) Wschody słońca nad przystanią. Lody w upalny dzień. Szum fal na ulicy. Mój pies zwijający się w kłębek na kanapie obok mnie. Wieczorne spacery. Świetne filmy. Burze z piorunami. Dobry chee... więcej »
Jeniffer E. Smith jest autorką kilku powieści dla młodzieży. Zostały one przetłumaczone na wiele języków. Prywatnie jest redaktorką w Nowym Jorku. W 2014 roku dzięki wydawnictwu Bukowy Las ukazała się w Polsce jej ksi... więcej »
Zawsze się zastanawiałam jak to mieć kolegę gwiazdę lub chłopaka, który jest śledzony przez fotoreporterów. Jeszcze nigdy nie czytałam książki, która opowiadałaby taką historię. Wiem, że jest "Ostatnia spowiedź" nasze... więcej »
Co robicie, kiedy na Waszą skrzynkę mailową trafia przypadkowa wiadomość od nieznajomego? Zapewne ją ignorujecie lub od razu usuwacie, ale nie Ellie. Ona odpowiada bez żadnych przeszkód, a nawet więcej, zaprzyjaźnia s... więcej »
Dodali do kolekcji
Neph
Zuzialove
Amarisa
cassandra9891
Bujaczek
Angelika_d
grejfrutoowa
małami
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!