Taka sobie wróżka Rallison Janette

Okładka Taka sobie wróżka
autor:
Rallison Janette
wydawnictwo:
Akapit Press
data wydania:
2010
ISBN:
9788361635291

Opis

Jeżeli marzysz o gwiazdce z nieba, a nazywasz się Savanna Delano, zamiast tradycyjnej dobrej wróżki przyjdzie ci z pomocą taka, która żuje gumę, nawija przez komórkę i nosi wysokie obcasy. Nazywa się Chryzantemowa Gwiazda, dla przyjaciół Chrissy.Kiedy ukochany chłopak 16-letniej Savanny rzuca ją, Savanna życzy sobie księcia z bajki, który zabrałby ją na szkolny bal. Zamiast księcia zjawia się Chrissy ? taka sobie wróżka (w szkole czarów nie zasłużyła na tytuł dobrej wróżki). Chrissy obiecuje Sava..nnie spełnienie jej trzech życzeń. Dziewczyna ląduje w średniowieczu: najpierw jako Kopciuszek, potem jako Królewna Śnieżka, aż wreszcie po to, by ratować Tristana ? przystojnego kolegę ze szkoły, który wbrew swojej woli znalazł się w samym sercu średniowiecznej intrygi. Żeby wrócić do teraźniejszości, Savanna i Tristan będą musieli stawić czoło wielu przeciwnościom.Taka sobie wróżka to powieść fantasy z elementami komedii romantycznej. Poszukiwanie jedynej prawdziwej miłości w XXI wieku może być równie trudne i dramatyczne, jak w baśniach braci Grimm!

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Wydawać by się mogło, że Savannah wiedzie idealne życie. Jest ładna, popularna, ma dobre relacje z rodzicami i straszą siostrą Jane, a do tego ma super chłopaka. Wydawać by się mogło, że to właśnie Jane, żyjąca w cieniu siostry, potrzebuje dobrej wróżki, która spełni jej życzenia, zwłaszcza, że s... więcej »
'Taka sobie wróżka' ten tytuł zachęca do przeczytania. Dodatkowo opis, i całkiem dobre opinie zaważyły na mojej decyzji o przeczytaniu książki. Naszą historię zacznijmy od przedstawienia dwóch sióstr. Savanna dziewczyna mająca wszystko. Urodę, chłopaków i popularność. Pewna siebie i szczęśliwa... więcej »
Recenzja pochodzi z naszego bloga MyBooks - Nasze recenzje "Uważam, że autorka miała wspaniały i oryginalny pomysł! Mimo, że z opisu mnie średnio zachęciła to gdy nadszedł koniec książki myślałam, że się popłaczę. Jest jednak duża szansa, że będzie kontynuowana, trzymam za tym kciuki! Zapowiad... więcej »
Dodali do kolekcji
inka010
IvanG
Klaudek
Kobra94
zachmurami
PesefonicznaZjawa
ven_detta
cassandra9891
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!