Tam gdzie ty Jodi Picoult

Okładka Tam gdzie ty
autor:
Jodi Picoult
wydawnictwo:
Prószyński i S-ka
data wydania:
2012
ISBN:
9788378390138

Opis

Gdy marzysz o dziecku za wszelką cenę…

Po dziesięciu latach małżeństwa i długotrwałych bezskutecznych staraniach o dziecko, Zoe i Max Baxter postanawiają się rozstać. Zoe, ku własnemu zaskoczeniu, znajduje szczęście u boku kobiety, Max szuka pocieszenia w kościele. Lecz marzenie o dziecku trwa, i to, co wydawało się być na wyciągnięcie ręki, przeradza się w starcie światopoglądów i przekonań religijnych, w którym nie ma miejsca na sentymenty.

„Tam gdzie ty” to powieść o trud..nych, często bardzo bolesnych wyborach oraz o tym, że każdy ma prawo do szczęścia. Ale czy na pewno? Do książki dołączony jest prezent w postaci płyty – każda z piosenek odpowiada jednemu rozdziałowi powieści, ale jak sugeruje autorka, można dowolnie łączyć lekturę z muzyką.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Inbook.pl - Nowe -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Allegro.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Amerykańska pisarka, Jodi Picoult znana jest całym świecie, dzięki czemu zyskała sobie wielu czytelników. Nie ukrywam, że jest to moja ulubiona autorka, której powieści czytam z zapartym tchem i ciężko mi porzucić lek... więcej »
Jodi Picoult, to jedna z najpopularniejszych amerykańskich pisarek ostatnich lat. W swoim dorobku literackim posiada 18 powieści, które dotychczas przetłumaczono na 34 języki. Każde jej kolejne dzieło zyskuje niemal ... więcej »
Chyba nikomu nie muszę mówić, że Jodi Picoult jest autorką, którą wielbię ponad wszystko inne na świecie. Historie pisane przez amerykańską pisarkę są na tyle niesamowite, że ilekroć muszę zakończyć czytanie którejś z... więcej »
Jodi Picoult złych książek nie pisze. Ona wydaje tylko same perełki, które działają na mnie jak narkotyk. Jej najnowsza powieść potwierdza powyższe stwierdzenia w 100 %. Kiedy otrzymałam książkę do recenzji miałam w d... więcej »
"Przyjaźń to tak jakby romans: kiedy mija urok nowości, rzecz przeradza się w coś wygodnego i przewidywalnego, niczym ulubiony sweter, który wyciągamy z szafy w deszczową niedzielę i od razu jest nam cieplej na ... więcej »
Jodi Picoult jest jedną z najbardziej znanych i cenionych pisarek ostatnich lat. W jej dorobku literackim znajdziemy 18 powieści, które zostały przetłumaczone już na 34 języki. Główną zaletą Picoult jest to, że nie bo... więcej »
,,Nigdy nie słyszałam takiej nuty - takiego akordu czystej rozpaczy - i dopiero po chwili zaczynam rozumieć, że pochodzi ode mnie.'' Jodi Picoult jest pisarką, którą cenię ponad wszystko, a po jej książki sięgam z ... więcej »
Jodi Picoult jest jedną z najbardziej poczytnych amerykańskich autorek ostatnich lat. Niemal co rok wydaje książkę, która natychmiast staje się światowym bestsellerem. Podobnie również było w przypadku książki „Tam g... więcej »
,,Nigdy nie słyszałam takiej nuty - takiego akordu czystej rozpaczy - i dopiero po chwili zaczynam rozumieć, że pochodzi ode mnie.''* Macie pragnienia? Nie chodzi mi tu o jakieś pragnienie jedzenia czy picia, ale... więcej »
Tam gdzie ty
Recenzent: Ag_VS
Spodziewałam się, że „Tam gdzie ty” będzie przede wszystkim opowieścią o chęci posiadania dziecka i próbie pogodzenia się z jego utratą. Tymczasem to tylko jeden z nielicznych tematów. Po dziewięciu latach małżeństwa ... więcej »
Sięgając po kolejne książki Jodi Picoult, zadaję sobie pytanie, jaki problem zostanie poruszony tym razem. Autorka nie boi się trudnych, budzących kontrowersje tematów. Być może właśnie to w jej książkach hipnotyzuje ... więcej »
Wiele kobiet marzy o posiadaniu dziecka, lecz nie każda może nosić pod sercem żywą istotę. Bezpłodność to choroba, która przychodzi niespodziewanie i często uniemożliwia osiągnięcie pełni szczęścia. Ale czy to nie ... więcej »
Czasem, a nawet trochę częściej, o szczęście trzeba zawalczyć… Jak to jest pragnąć czegoś tak mocno, że jesteśmy gotowi zrobić wszystko? Jak to jest żyć w świadomości, że to, czego najbardziej pożądamy, jest poz... więcej »
Macierzyństwo jest głęboko zakorzenione w kobiecej psychice. Chęć posiadania dziecka jest szczególnie silna u pań, bezskutecznie starających się o spłodzenie potomka. Pomocna w tym przypadku jest nieustannie rozwijają... więcej »
Jodi Picoult jest już znana chyba każdemu. Swoją karierę powieściopisarki rozpoczęła już dość dawno - pierwszą powieść napisała bowiem w 1992r. Od tamtego czasu spod jej pióra wyszło blisko dwadzieścia różnych powieśc... więcej »
Dziecko jest darem miłości danym niemal każdemu, kto tego pragnie lub nie. Zazwyczaj los jest tak dowcipny i być może złośliwy i odbiera możliwość posiadania dziecka tym, który niemal obsesyjnie tego pragną. Jodi P... więcej »
Na moją pierwszą książkę Jodi Picoult czekałam bardzo długo. Wciąż czytałam pozytywne recenzje, a ciekawość zżerała mnie od środka. Nie przepadam za powieściami obyczajowymi, ale gdy nadarzyła się okazja zdobycia „Ta... więcej »
Wyobraź sobie, że razem ze swoim partnerem pragniecie mieć dziecko. Niestety, macie z tym problem i postanawiacie zwrócić się do kliniki, która się tym zajmuje. To dużo kosztuje, ale czego się nie robi dla spełnienia ... więcej »
Max i Zoe Baxterowie od wielu lat bezskutecznie starają się o dziecko. Kiedy kolejna próba kończy się wyjątkowo bolesnym rozczarowaniem, a Zoe mimo tego chce spróbować raz jeszcze, Max postanawia odejść. Udaje mu się ... więcej »
Każdy w swoim życiu dąży do tego ,by być szczęśliwym. Dla jednych jest to równoznaczne z posiadaniem dzieci i rodziny ,a dla innych ważniejsze są pieniądze ,pozycja społeczna lub bezgraniczna wiara w Boga. Nikt nie ma... więcej »
Dodali do kolekcji
milla
agnieszkap
jotgol
angela21
Sallymy
Cropka
blackcurrant
kasandra
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Niepokój jest jak bujany fotel. (...) Daje człowiekowi zajęcie, ale do niczego nie prowadzi.

Dodane przez lamasta

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!