Trylogia Dziedzictwo. Tom 1. Eragon Christopher Paolini

Okładka Trylogia Dziedzictwo. Tom 1. Eragon
autor:
Christopher Paolini
wydawnictwo:
MAG
data wydania:
2010
ISBN:
9788389004864

Opis

Właściwie nie ma znaczenia czy lubicie czytać książki fantasy, czy nie. Erogena napisał 15-letni chłopak, Christopher Paolini. Czytając tę książkę, czuje się od razu, że napisała je młoda osoba. Koles wrzucił na strony książek teksty zrozumiałe dla ludzi w jego wieku. Czyta się to łatwo, lekko i przyjemnie. Jest to historia Eragona chłopca, który pewnego dnia znajduje smocze jajo. Od tego momentu zaczyna się jego przygoda z magią, czarami i oczywiście jego smokiem. Zostaje też wplątany w mroczna ..rozgrywkę ze złym królem, który uśmiercił jego wuja. Ta książka to dobra pożywka dla wyobraźni.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Eragon
Recenzent: rockaga
Eragon Christophera Paoliniego jest przykładem niesamowitego wręcz zastosowania współczesnych technik marketingowych. Szał, który najpierw ogarnął Stany Zjednoczone dotarł do nas za sprawą Wydawnictwa MAG. Opasłe tomi... więcej »
To właśnie od „Eragona” autorstwa Christophera Paoliniego zaczęła się moja przygoda z literaturą fantastyczną. Na półce pozycja ta wyglądała dość niepozornie – ot, dość duże tomisko ze skromną okładką, lecz po przecz... więcej »
Zdarzyło Ci się kiedyś podczas polowania, że zdobycz niespodziewanie się spłoszyła, a w jej miejscu pojawił się tajemniczy kamień? Nie dziw się, takie rzeczy się zdarzają. Świadkiem tego był Eragon - bohater ksią... więcej »
Zacznijmy może od tego, że Eragona dużo osób poznało w czasie kiedy wyszła ekranizacja, wśród nich byłam również ja. Film podobał mi się nawet, nawet, jednak im częściej go widziałam tym bardziej nudził mi się i dostr... więcej »
Eragon.
Recenzent: armagedono
Gdy pierwszy raz zobaczyłem książkę pt.„Eragon” wiedziałem, że muszę ją przeczytać. Jakaś tajemnicza siła pchała mnie do tej powieści fantastycznej. Już sama okładka zaciekawiała i sprawiała, że chciało się sięgnąć po... więcej »
Dodali do kolekcji
CzarnaWdowa
arwen
Sheen
Cruxia
Cocophilia
oshin
hotaru
castorama
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!