Trylogia Dziedzictwo. Tom 1. Eragon Christopher Paolini

Okładka Trylogia Dziedzictwo. Tom 1. Eragon
autor:
Christopher Paolini
wydawnictwo:
MAG
data wydania:
2010
ISBN:
9788389004864

Opis

Właściwie nie ma znaczenia czy lubicie czytać książki fantasy, czy nie. Erogena napisał 15-letni chłopak, Christopher Paolini. Czytając tę książkę, czuje się od razu, że napisała je młoda osoba. Koles wrzucił na strony książek teksty zrozumiałe dla ludzi w jego wieku. Czyta się to łatwo, lekko i przyjemnie. Jest to historia Eragona chłopca, który pewnego dnia znajduje smocze jajo. Od tego momentu zaczyna się jego przygoda z magią, czarami i oczywiście jego smokiem. Zostaje też wplątany w mroczna ..rozgrywkę ze złym królem, który uśmiercił jego wuja. Ta książka to dobra pożywka dla wyobraźni.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Eragon
Recenzent: rockaga
Eragon Christophera Paoliniego jest przykładem niesamowitego wręcz zastosowania współczesnych technik marketingowych. Szał, który najpierw ogarnął Stany Zjednoczone dotarł do nas za sprawą Wydawnictwa MAG. Opasłe tomiszcze fantasy, które ma szansę zdetronizować wszechwładnego Harrego, zostało nap... więcej »
To właśnie od „Eragona” autorstwa Christophera Paoliniego zaczęła się moja przygoda z literaturą fantastyczną. Na półce pozycja ta wyglądała dość niepozornie – ot, dość duże tomisko ze skromną okładką, lecz po przeczytaniu głównego tematu książki postanowiłam ją czym prędzej wypożyczyć. Jak się ... więcej »
Zdarzyło Ci się kiedyś podczas polowania, że zdobycz niespodziewanie się spłoszyła, a w jej miejscu pojawił się tajemniczy kamień? Nie dziw się, takie rzeczy się zdarzają. Świadkiem tego był Eragon - bohater książki pod takim właśnie tytułem spod pióra Christophera Paoliniego. Autor to debiu... więcej »
Zacznijmy może od tego, że Eragona dużo osób poznało w czasie kiedy wyszła ekranizacja, wśród nich byłam również ja. Film podobał mi się nawet, nawet, jednak im częściej go widziałam tym bardziej nudził mi się i dostrzegałam w nim małe niedoskonałości. W końcu usłyszałam o książce i zdaniach, któ... więcej »
Eragon.
Recenzent: armagedono
Gdy pierwszy raz zobaczyłem książkę pt.„Eragon” wiedziałem, że muszę ją przeczytać. Jakaś tajemnicza siła pchała mnie do tej powieści fantastycznej. Już sama okładka zaciekawiała i sprawiała, że chciało się sięgnąć po właśnie ten, a nie inny egzemplarz. Powieść ta stanowiąca pierwszy tom cyklu „... więcej »
Dodali do kolekcji
CzarnaWdowa
arwen
Sheen
Cruxia
Cocophilia
oshin
hotaru
castorama
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!