Trzy razy ty Federico Moccia

Okładka Trzy razy ty
autor:
Federico Moccia
wydawnictwo:
MUZA SA
data wydania:
2018
ISBN:
9788328709614

Opis

Co się stało z tym skłóconym z całym światem chłopakiem, chuliganem, który spędzał popołudnia na placu z przyjaciółmi, a wieczory na wyścigach i jeździe motorem? Czasami Stepowi wydaje się, że tamto życie nie należało do niego. Dziś jest kimś zupełnie innym, dojrzałym Stefanem Mancinim, człowiekiem sukcesu, producentem telewizyjnym, który wkrótce będzie brał ślub. Jego wybranką jest Gin, kobieta łagodna, piękna, czuła, idealna. Wybaczyła mu zdradę sprzed sześciu lat. Zdradę z Babi, jego pierwszą ..niezapomnianą miłością. Od tamtej pory Babi i Step się nie widzieli, ale oto kobieta ponownie wkracza w jego uporządkowane życie z siłą tornada, wyjawiając mu skrywany przez lata sekret. Jak się szybko okaże, to spotkanie nie było wcale przypadkowe i pomimo upływu lat przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć.
W „Trzech metrach nad niebem” Babi złamała mu serce. W „Tylko ciebie chcę” Gin nauczyła go kochać na nowo. W „Trzy razy ty” Step staje na rozstaju dróg. Czy naprawdę jest szczęśliwy z Gin? Czy Babi jest jedynie wspomnieniem czy też ogniem, którego nikt ani nic nigdy nie będzie w stanie ugasić? Odpowiedź na wszystkie pytania przyniesie długo wyczekiwana i zarazem ostatnia część kultowego cyklu.

Najnowsza powieść Federica Moccii jest kontynuacją jego fenomenalnego debiutu z 1992 roku, „Trzy metry nad niebem” oraz jego drugiej części z 2006 roku. W „Trzy razy ty” najważniejsi są bohaterowie oraz to, jak bardzo się zmieniają i jak mocno oddziałuje na nich przeszłość. Pomimo poukładanego życia są rozdarci wewnętrznie, a wspomnienia nie dają im o sobie zapomnieć. Ta zabawna i wzruszająca powieść pełna jest skrajnych emocji i uczuć. To właśnie one wpływają na podejmowane przez bohaterów, często zaskakujące, decyzje. Federico Moccia doskonale oddaje życiowe rozterki swoich bohaterów. Ten znakomity pisarz nie pozwala im zapomnieć o tym, co przeżyli, i jak bardzo to ich na zawsze zmieniło. „Trzy razy ty” to długo wyczekiwane zwieńczenie bestsellerowej historii, którą z zapartym tchem śledził cały świat.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Ta książka nie ma jeszcze recenzji.
Dodali do kolekcji
imperdonable
Książka w kolekcjachKolekcje
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!