Tunele Brian Williams

Okładka Tunele
autorzy:
Brian Williams, Roderick Gordon
wydawnictwo:
WILGA
data wydania:
2011
ISBN:
9788373758605

Opis

Głównym bohaterem książki jest czternastoletni chłopiec - Will Burrows, który wraz ze swoją rodziną mieszka w małym miasteczku Highfield pod Londynem. Gdy jego tata, z którym łączy go pasja do archeologii i wykopalisk, znika w gęstej sieci tuneli, Will wyrusza w niebezpieczną i ekscytującą podróż do podziemnego świata, aby mu pomóc.

Słowa kluczowe

Tunele
Recenzent: Susie95
Czytając poznajemy postać Willa, jego rodzinę i Chestera – jego przyjaciela. Nie trudno się domyślić, że największą uwagę zwraca Will, w końcu to on jest tutaj głównym bohaterem. Jednak muszę powiedzieć, że wszystkie postaci są świetnie wykreowane. Każda ma swój indywidualny charakter i każda jes... więcej »
Tunele
Recenzent: Twilightowa
Do "Tuneli" zachęciła mnie głównie okładka i opis. Panowie Gordon i Williams zostali odkryci przez Cunninghama, który ''wypatrzył'' J.K. Rowling, twórczynię Harry'ego Pottera, co tylko zaostrzyło mój apetyt na ten utwór. Intrygująca, fascynująca, ciekawa książka - z pewnością z takimi odczuciami ... więcej »
Autorzy książki jako dwaj przyjaciele, postanowili połączyć wspólną przeszłość z dzieciństwa i pasję do wykopalisk, aby stworzyć zupełnie coś nowego, oryginalnego i niesamowicie ciekawego. "Tunele" jak sama nazwa wskazuje, dzieją się pod ziemią, ale nie skreślajcie książki tylko dlatego, że ma on... więcej »
Tunele
Recenzent: xVariax
Tunele, to pierwszy z czterech tomów cyklu o przygodach Willa, chłopaka, który dzięki swej pasji i determinacji odkrył, że pod miastem które zna, istnieje zupełnie inny świat. Will Burrows ma czternaście lat. Mieszka wraz z rodzicami i starszą siostrą w małym miasteczku Highfield pod Londynem.... więcej »
Archeolog i jego syn. Małe miasteczko niedaleko Londynu. Rodzinną sielankę przerywa niespodziewane zniknięcie ojca. Tego, jak go odnaleźć, bezskutecznie próbuje dowiedzieć się czternastoletni Will. Nie ma zbyt wielkiego oparcia w swej siostrze - Rebece, oraz matce, spędzającej całe dnie przed tel... więcej »
Tunele
Recenzent: trabska
Przeczytałam ją tylko dlatego że autorzy zostali odkryci przez Cunninghama, odkrywcy Harrego Pottera. Inaczej pewnie wylądowałaby na półce z innymi nieudanymi prezentami gwiazdkowymi. Nie wiem co o niej myśleć. Nawet teraz gdy minęło tyle czasu od jej przeczytania. Okładka. Oj tak.. z jednej... więcej »
Dodali do kolekcji
Cropka
CzarnaWdowa
olya
Sysia
Sheen
Lukrecja
Shoo
Courage
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!