Tunele. Głębiej Brian Williams

Okładka Tunele. Głębiej
autorzy:
Brian Williams, Roderick Gordon
wydawnictwo:
WILGA
data wydania:
2011
ISBN:
9788325900144

Opis

To kontynuacja mrożących krew w żyłach przygód Willa i Chestera. Chłopcy docierają do Głębi, gdzie czekają ich nowe, dramatyczne wyzwania. Walcząc o przetrwanie w ciemnościach Wielkiej Równiny, odkrywają przerażający spisek Styksów, który jest wymierzony przeciwko światu Górnoziemców.

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży zagraniczna
  "Tunele: Głębiej" to drugi tomu serii Rodericka Gordona i Briana Williamsa. W swojej pierwszej książce, dwaj autorzy udowodnili swoim czytelnikom, że potrafią tworzyć coś zupełnie nowego, oryginalnego, w drugiej części fabuła nie odstępuje w doskonałości pierwszej. Podobnie jak w pierwszym tomie,... więcej »
  Głębiej to druga część serii Tunele, opowiadająca o Willu - chłopcu, który ruszył na ratunek ojcu wprost do wnętrza ziemi. Jak wiadomo z poprzedniego tomu, pod Londynem, w wielkiej sieci skomplikowanych korytarzy tętni zwyczajne życie. Mieszkają tam Koloniści, potomkowie dawnych założycieli mi... więcej »
  Po przeczytaniu pierwszej części Tuneli postanowiłam również przeczytać kontynuację powieści. Nie zawiodłam się. Chociaż książka jest dosyć gruba, co czasami czytelników odciąga mogę wszystkim niepewnym osobom powiedzieć, że warto. Pierwsza część podobała mi się, lecz nie powiedziałabym, że książ... więcej »
  Recenzja
  Recenzent: Heyday
  Oto dalsze losy przyjaciół Willa, Chestera i Cala trafiają do Interioru, gdzie starają się przetrwać. Odkrywają rzeczy, których nie ma albo nigdy nie było w Górnoziemiu, poznają kultury starsze od Majów... Podczas gdy oni walczą o każdą minutę życia, na powierzchni ziemi Styksowie knują plan zabi... więcej »
  'Tunele. Głębiej' to już drugi tom serii autorstwa Rodericka Gordona i Briana Williamsa. Ta część jest dużo bardziej obszerna od pierwszej. Zdecydowanie czężej mi się ją czytało i miejscami po prostu się nudziłam. Nie zmienia to faktu że pomysł na książke jest jednym z oryginalniejszych jakie spo... więcej »
  Dodali do kolekcji
  independent
  Cropka
  lena9415
  Patrycja0110
  dark_happy_turtle
  CzarnaWdowa
  olaaleksa1
  Sysia
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!