Tylko dla wybranych Kate Brian

Okładka Tylko dla wybranych
autor:
Kate Brian
wydawnictwo:
Znak
data wydania:
2007
ISBN:
9788324008360

Opis

W zniewalająco piękny świat Easton Academy, ekskluzywnej szkoły z internatem, wkracza Reed Brennan. Zostawia za sobą prowincjonalną szkołę, problemy rodzinne i nudne życie. Jednak w tym niemal doskonałym miejscu obowiązują okrutne prawa, szczególnie jeśli chce się zostać jedną z najpiękniejszych i najbardziej wpływowych dziewczyn na kampusie. Reed nie cofnie się przed niczym, by zdobyć ich akceptację, lecz szybko odkrywa, że pod piękną powierzchownością kryją się mroczne tajemnice... Tylko dla wy..branych to początek nowej serii książek autorki Klubu niewiniątek i Szkoły dla blondynek - intrygująca, świetnie napisana i zaskakująca historia nastolatki w świecie intryg, pierwszych miłości i zabójczych ambicji.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Reed Brennan nie zmierza marnować szansy ofiarowanej jej przez los. Zostawia za sobą prowincjonalną szkołę, problemy rodzinne i nudne życie. Wkracza w zniewalająco piękny świat Easton Academy, eksluzywnego liceum z internatem. Jednak w tym niemal doskonałym miejscu obowiązują okrutne prawa. Sz... więcej »
„Tylko dla wybranych” - Kate Brian, rok wydania 2007, Wydawnictwo Znak, Akcja książki rozgrywa się w ekskluzywnym liceum z internatem: Easton Academy w stanie Connecticut, Główna bohaterka książki Reed Brennan, za wszelką cenę pragnie dostać się do Billings, grona najbardziej wpływowych dziewczy... więcej »
Wróciłam z biblioteki ze stosem książek. Potrzebowałam jakiejś lekkiej książki, która pomorze mi się odstresować w tym chaosie, który wywołuje w mojej głowie koniec roku szkolnego. ,,Tylko dla wybranych'' wydała mi się do tego idealną pozycją. I nie myliłam się. Powieść Kate Brian, przedstawia h... więcej »
Dodali do kolekcji
Audrey
Agnieszka1851
Noelle
mispromis
raindrops
Wyrysowana_
anciaa
Liliowa
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!