Tylko jedno spojrzenie Harlan Coben

Okładka Tylko jedno spojrzenie
autor:
Harlan Coben
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2010
ISBN:
9788373592278

Opis

Ustabilizowane życie Grace Lawson rozpada się w jednej chwili, gdy na świeżo wywołanym zdjęciu rodzinnym rozpoznaje swojego męża. Fotografia wygląda na zrobioną przed laty. Przedstawia także inne osoby: twarz jednej z nich jest przekreślona. Jack zaprzecza, by miał cos wspólnego ze zdjęciem. Krótko potem wychodzi z domu i znika, zabierając tajemnicza odbitkę. Grace rozpoczyna poszukiwania męża, który, jak się okazuje, został porwany. Ktoś grozi jej dzieciom. Grace nie wie, komu może zaufać ? wyda..je się, ze wszyscy jej znajomi i przyjaciele mają cos do ukrycia. Próbuje dotrzeć doi prawdy. Trop prowadzi do tragicznych wydarzeń sprzed wielu lat, gdy cudem wyszła z życiem ze strzelaniny, jaka wybuchła na koncercie rockowym.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Może kiedy wszystko zostało już powiedziane i przesądzone, chcę się łudzić, że jestem człowiekiem.” Kolejny kryminał Harlana, przy której rozpływam się i czuję się w pełni spełniona. Nigdy nie mogę oprzeć się jego książką. Zazwyczaj wypożyczałam je z biblioteki, kładłam w biblioteczce i czekał... więcej »
Dodali do kolekcji
bastet
narsila
catrin
ewlirinka
zosiulek
Aklime
Maadzia
black_rose
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
(...) nigdy nie wiemy wszystkiego o tych, których kochamy. I może, jeśli dobrze się nad tym zastanowić, nie wiemy wszystkiego nawet o nas samych.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!