Uczennica Maga Trudi Canavan

Okładka Uczennica Maga
autor:
Trudi Canavan
wydawnictwo:
GALERIA KSIĄŻKI
data wydania:
2011
ISBN:
9788362170074

Opis

Rozgrywająca przed wydarzeniami w Gildii Magów powieść stanowi doskonałe wprowadzenie w świat Trylogii Czarnego Maga. W odległej wiosce Mandryn młoda dziewczyna Tessia pomaga swojemu ojcu w obowiązkach uzdrowiciela. Chociaż dobrze wie, że Gildia Uzdrowicieli niechętnie przyjmuje w swoje szeregi kobiety, jest zdecydowana, by pójść w ślady ojca. Niespodziewanie jej życie przybiera zupełnie inny obrót.

Słowa kluczowe

Trudi Canavan - Uczennica maga Książka ta jest prequelem trylogii Czarnego Maga. Zauważyłam ją w bibliotece niestety już po przeczytaniu tejże trylogii. Gdybym przeczytała ją pierwszą, nie głowiłabym się podczas czytania nad pewnymi kwestiami związanymi z założeniem gildii, pustynią sachakańską ... więcej »
Książka pt. "Uczennica Maga" jest wprowadzeniem do świata opisanego w Trylogii Czarnego Maga, autorstwa Trudi Canavan. Kupiłam ją przed przeczytaniem Gildii Magów, Nowicjuszki czy Wielkiego Mistrza. Owa pozycja wiele wyjaśnia przy czytaniu wcześniej wymienionych książek. W Uczennicy Maga, główną... więcej »
W kraju Trudi Canavan od chwili opublikowania "Trylogii Czarnego Maga" do "Uczennicy Maga", minęło aż osiem lat, u nas tylko dwa - czas w naszym kraju najwidoczniej płynie szybciej. Autorka przez te osiem lat zdążyła już napisać sześć książek, co mówi nam, że wcale nie próżnowała, a jej pierwszy ... więcej »
Uczennica maga to dodatkowa książka do trylogii czarnego maga. Opowiada historie, która wydarzyła się przed trylogią Czarnego maga. Poznajemy dzieje magów żyjących kilkaset wieków przed gildią magów. Dzięki temu dowiadujemy się jak powstawała oraz skąd zrodził się pomysł, a była to naprawdę nie ł... więcej »
Dodali do kolekcji
Carlotta
arwena
steff
Ayanna
EvangelinDillariss
Immora_Fray
Courage
estern
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Wszyscy jesteśmy niewolnikami, panienko. kobiety, mężczyźni, każdy na swój sposób. Nie ma czegoś takiego jak wolność, są tylko różne rodzaje niewoli.

Dodane przez blackmoth

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!