Udręka Lauren Kate

Okładka Udręka
autor:
Lauren Kate
wydawnictwo:
Mag Wydawnictwo
data wydania:
2010

Opis

"Lauren Kate Udręka Drugi tom uzależniającego cyklu „Upadli”, w którym... MIŁOŚĆ NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY Piekło na ziemi. Tak właśnie czuje się Luce z dala od swojego chłopaka Daniela, upadłego anioła. Minęła cała wieczność, nim się odnaleźli, ale teraz znów muszą się rozstać. Jednak im więcej się dowiaduje, tym bardziej prześladuje ją myśl, że Daniel nie powiedział jej wszystkiego. Coś przed nią ukrywa – coś niebezpiecznego. "

Słowa kluczowe

Udręka
Recenzent: Anaise
Nabyłam tę książkę od razu w dzień premiery, gdyż długo czekałam na tą część, bo byłam bardzo ciekawa jak potoczą się dalsze losy Daniela i Lucy. Nie spodziewałam się, że "Udręka" będzie arcydziełem, bo pierwsza część moim zdaniem nim nie była, ale miałam nadzieję, że drugą część będzie mi się t... więcej »
Udręka
Recenzent: justilla
Jest to drugi tom z serii "Upadli". Daniel zostawia Luce w szkole Shoreline, gdzie uczą się dzieci aniołów i ludzi - Nefilim. Tam jest bezpieczna, gdyż granic szkoły strzeże magia. Luce jednak nie znosi zamknięcia. I zakazów, nawet, a może zwłaszcza od Daniela. Na własną rękę szuka odpowiedzi, ek... więcej »
Udręka
Recenzent: MirandaKorner
Nie sposób nie porównywać "Upadłych" i "Udręki". I choć w tej pierwszej części akcja rozwijała się bardzo powoli, książka naprawdę mnie wciągnęła. Miała w sobie to "coś". A jeśli chodzi o drugą część cyklu... No cóż... Luce musi zacząć naukę w szkole z internatem o nazwie Shoreline, do któ... więcej »
I znowu, tak jak przy pierwszym tomie (przypomnę, że czytałam go w czerwcu ubiegłego roku) postanowiłam podejść do książki z otwartym umysłem. Ach, w tym miejscu muszę się do czegoś przyznać: ja ten drugi tom wzięłam do recenzowania bardziej dla córki, niż dla siebie."Zamówiłaś już, zamówiłaś?" p... więcej »
Po dość ciekawie zapowiadającym się debiucie Lauren Kate, sięgnęłam po drugą część planowanej tetralogii. Dość długo czekałam na tą książkę, więc z przyjemnością pogrążyłam się w lekturze „Udręki”, i po cichu miałam nadzieje, że nie będę mogła się od niej oderwać. I tutaj pojawia się już problem... więcej »
"Udręka" była jedną z tych książek, do których premiery się paliłam. Pierwsza część bardzo przypadła mi do gustu i byłam pewna, że z tą też tak będzie. Zżerała mnie ciekawość, co będzie dalej ze związkiem Daniela i Lucy, co się wydarzy, czy będą razem itp. Teraz natomiast, kiedy jestem już po lek... więcej »
Kto z Was czytał książkę pt. "Upadli" wie, że nie była to dobra pozycja i gdyby nie przepiękna okładka, to nigdy więcej nie sięgnęłabym po kolejne części tej serii. Nadal mam ogromny żal do wydawnictwa MAG za to, że do czegoś takiego, stworzyli tak piękne okładki. Ale do rzeczy... "Udręka" je... więcej »
"Udręka"
Recenzent: natkawes
Czekałam na tę książkę, ponieważ byłam bardzo ciekawa dalszych losów Luce. "Upadli" nie było książką rewelacyjną, prędzej określiłabym ją jako przeciętna. Co do drugiej części... nie ma znowu furory. Jest jeszcze gorzej. "Udręka" przedstawia sytuację Luce, którą Daniel pozostawia w szkole Shor... więcej »
Udręka
Recenzent: ven_detta
A więc, czy dostałam to, czego chciałam? Czy „Udręka” była lepsza od „Upadłych”? Nie i nie. Ale… Luce grozi niebezpieczeństwo. Daniel i Cam zawierają rozejm, mający na celu ochronę dziewczyny przed Wygnańcami - upadłymi aniołami, których nie przyjęło ani Piekło, ani Niebo. W celu zapewnienia j... więcej »
Po raz kolejny stwierdzam, że okładki do książek z tej serii są niesamowite. Tajemnicza sceneria, niesamowita sukienka i poza wyrażająca autentyczną gonitwę, a nawet bitwę myśli. Gdy ktoś nie jest zapoznany z historią wewnątrz tej powieści, na pewno czuje się zaintrygowany samą jej obwolutą. Z ko... więcej »
"Udręka" jest już drugą z kolei częścią sagi autorstwa amerykańskiej pisarki Lauren Kate. W dniu premiery z radością udałam się do księgarni. Zobaczyłam okładkę i z miejsca się w niej zakochałam. Grafikom należą się wielkie brawa za świetnie wykonaną pracę. Akcja przenosi się do Shoreline - urok... więcej »
Luce po ostatnich wydarzeniach w poprzedniej części ma mętlik w głowie. Tęskni za Danielem i rozmyśla o tym, co oznaczają dla niej wszystkie zdobyte informacje. Tymczasem zapanował rozejm, mający trwać 18 dni. Daniel i Cam razem walczą przeciwko wspólnemu wrogowi, wszystko, aby Luce pozostała bez... więcej »
Udręka, czyli druga część serii Upadli jest genialna. Ciężko mi powiedzieć czy lepsza czy gorsza od jedynki, ale po prostu ją uwielbiam. Wszystko mi się podoba: tajemnice, kłamstwa, ucieczki, niebezpieczeństwo, miłość, groza...i...można by tak wymieniać bez końca. Coś jest w tej książce, że tak d... więcej »
Dodali do kolekcji
Betsy93
Moira
iziu08
Cropka
LadyGryf
mikusia959
insecure
Jaremina
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"- Czasem piękne rzeczy pojawiają się w naszym życiu znikąd. Nie zawsze je rozumiemy, ale musimy im zaufać. Wiem, że masz ochotę kwestionować wszystko, ale czasami warto mieć trochę wiary."

Dodane przez Modhem

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!