Ugryziona Kelley Armstrong

Okładka Ugryziona
autor:
Kelley Armstrong
wydawnictwo:
Zysk i S-ka
data wydania:
2010
ISBN:
9788375063776

Opis

O KSIĄŻCE:Przesycony zmysłowym erotyzmem thriller zaspokoi nienasycony apetyt każdego miłośnika powieści grozy. Mieszkająca od roku w Toronto Elena wiedzie normalny żywot, taki o jakim zawsze marzyła: ma stałą pracę dziennikarki i miłe mieszkanko, które dzieli ze swym chłopakiem. Jest tylko jeden problem: jako jedyna na świecie kobieta-wilkołak musi skrzętnie przed nim ukrywać swoje odzywające się od czasu do czasu nieludzkie pragnienia i nocne eskapady. Adoptowana przez Watahę rok wcześniej po t..ym, jak została ugryziona, Elena długo pozostawała rozdarta pomiędzy dwoma światami i targana nowymi namiętnościami, których nie potrafiła okiełznać. Jedyne więc co mogła uczynić, by nie utracić człowieczeństwa, to wyprzeć się tych nowych pragnień i uciec. Teraz jednak Wataha wezwała Elenę do powrotu, by pomogła w walce ze zbuntowanymi wilkołakami, które są o krok od sprowadzenia zagłady na cały gatunek? REKOMENDACJA:Krwawa, zmysłowa, fantastyczna! Debiutancka powieść na miarę "Wywiadu z wampirem"!Magazyn ?SFX?O AUTORCE:Kelley Armstrong (ur. 1968) pisarka kanadyjska zaliczana do grona najoryginalniejszych współczesnych twórców powieści z gatunku thrillera nadnaturalnego i kryminału; zanim poświęciła się pisaniu, ukończyła studia psychologiczne i informatyczne; autorka dwudziestu powieści, w tym m.in. "Ugryzionej", "Stolen", "Wezwania" z trylogii "Najmroczniejsze moce" (polskie wydanie w przygotowaniu), "Awakening". Z trójką dzieci i mężem mieszka na wsi w prowincji Ontario w Kanadzie.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Inbook.pl - Nowe -
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Patrząc na okładkę tej książki i czytając jej opis, podany przez wydawcę, założyłam, że będzie to jedna z tych powieści, które mnie wciągają i w jakiś magiczny sposób kradną czas. Panią Armstrong znam już z serii o na... więcej »
Ugryziona to pierwszy tom z serii Kobieta z innego świata, której autorką jest Kelley Armstrong. Polscy czytelnicy mogą kojarzyć tę Panią po przez młodzieżową trylogię pt. Najmroczniejsze moce. Zaciekawi was pewnie, ż... więcej »
Po "Ugryzioną" sięgnęłam z czystej ciekawości, która nieraz sprawiała, że się rozczarowywałam, ale mimo wszystko pozwoliłam sobie zaufać instynktowi. I nie żałuję. Kelley Armstrong znamy z serii o nastoletniej nekroma... więcej »
„To że stałam się wilkołakiem, dość skutecznie pokrzyżowało moje plany. Mimo to, nawet jeśli mąż i dzieci nie wchodziły w grę, nie oznaczało to, że nie mogłam próbować urzeczywistnić choćby części tych marzeń. Robiłam... więcej »
Elena mieszka w Toronto ze swoim chłopakiem i stara się żyć normalnie. Nie jest to proste, ponieważ odkąd została ugryziona przez wilkołaka, musi się regularnie zmieniać w wilka. Wilki żyją w stadach, Elena również ma... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
laava
Nancy
agata17ko
cassandra9891
kej_ti
Wanilia
Tanya
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Dorastałam w rodzinach zastępczych. Złych rodzinach zastępczych. Nie mając swojej rodziny, jako dziecko postanowiłam, że uczynię wszystko, aby ją sobie stworzyć. To że stałam się wilkołakiem, dość skutecznie pokrzyżowało moje plany.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!