Ugryziona Kelley Armstrong

Okładka Ugryziona
autor:
Kelley Armstrong
wydawnictwo:
Zysk i S-ka
data wydania:
2010
ISBN:
9788375063776

Opis

O KSIĄŻCE:Przesycony zmysłowym erotyzmem thriller zaspokoi nienasycony apetyt każdego miłośnika powieści grozy. Mieszkająca od roku w Toronto Elena wiedzie normalny żywot, taki o jakim zawsze marzyła: ma stałą pracę dziennikarki i miłe mieszkanko, które dzieli ze swym chłopakiem. Jest tylko jeden problem: jako jedyna na świecie kobieta-wilkołak musi skrzętnie przed nim ukrywać swoje odzywające się od czasu do czasu nieludzkie pragnienia i nocne eskapady. Adoptowana przez Watahę rok wcześniej po t..ym, jak została ugryziona, Elena długo pozostawała rozdarta pomiędzy dwoma światami i targana nowymi namiętnościami, których nie potrafiła okiełznać. Jedyne więc co mogła uczynić, by nie utracić człowieczeństwa, to wyprzeć się tych nowych pragnień i uciec. Teraz jednak Wataha wezwała Elenę do powrotu, by pomogła w walce ze zbuntowanymi wilkołakami, które są o krok od sprowadzenia zagłady na cały gatunek? REKOMENDACJA:Krwawa, zmysłowa, fantastyczna! Debiutancka powieść na miarę "Wywiadu z wampirem"!Magazyn ?SFX?O AUTORCE:Kelley Armstrong (ur. 1968) pisarka kanadyjska zaliczana do grona najoryginalniejszych współczesnych twórców powieści z gatunku thrillera nadnaturalnego i kryminału; zanim poświęciła się pisaniu, ukończyła studia psychologiczne i informatyczne; autorka dwudziestu powieści, w tym m.in. "Ugryzionej", "Stolen", "Wezwania" z trylogii "Najmroczniejsze moce" (polskie wydanie w przygotowaniu), "Awakening". Z trójką dzieci i mężem mieszka na wsi w prowincji Ontario w Kanadzie.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Patrząc na okładkę tej książki i czytając jej opis, podany przez wydawcę, założyłam, że będzie to jedna z tych powieści, które mnie wciągają i w jakiś magiczny sposób kradną czas. Panią Armstrong znam już z serii o na... więcej »
Ugryziona to pierwszy tom z serii Kobieta z innego świata, której autorką jest Kelley Armstrong. Polscy czytelnicy mogą kojarzyć tę Panią po przez młodzieżową trylogię pt. Najmroczniejsze moce. Zaciekawi was pewnie, ż... więcej »
Po "Ugryzioną" sięgnęłam z czystej ciekawości, która nieraz sprawiała, że się rozczarowywałam, ale mimo wszystko pozwoliłam sobie zaufać instynktowi. I nie żałuję. Kelley Armstrong znamy z serii o nastoletniej nekroma... więcej »
„To że stałam się wilkołakiem, dość skutecznie pokrzyżowało moje plany. Mimo to, nawet jeśli mąż i dzieci nie wchodziły w grę, nie oznaczało to, że nie mogłam próbować urzeczywistnić choćby części tych marzeń. Robiłam... więcej »
Elena mieszka w Toronto ze swoim chłopakiem i stara się żyć normalnie. Nie jest to proste, ponieważ odkąd została ugryziona przez wilkołaka, musi się regularnie zmieniać w wilka. Wilki żyją w stadach, Elena również ma... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
laava
Nancy
agata17ko
cassandra9891
kej_ti
Wanilia
Tanya
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Wataha nie rozumiała, dlaczego postanowiłam żyć wśród ludzi. Nie pojmowali tego, bo nie byli tacy jak ja.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!