Uratuj mnie Guillaume Musso

Okładka Uratuj mnie
autor:
Guillaume Musso
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2007
ISBN:
9788373594630

Opis

Nie wyznając sobie swoich uczuć, para zakochanych żegna się na lotnisku. Samolot, do którego wsiada dziewczyna rozbija się krótko po starcie. Ale to jeszcze nie koniec... Czy miłość okaże się silniejsza od śmierci?

Słowa kluczowe

Gdy czytałam tę powieść przez moje ramię zaglądał mój mąż, przeczytał również jednozdaniową notkę o książce na jej okładce i zapytał „ Sama wybrałaś sobie tę powieść? Przecież nie lubisz takich?”. Fakt, nie przepadam, tym bardziej, że opis sugeruje ckliwy romans. A po przeczytaniu dodam jeszc... więcej »
Poznajemy Sama, nowojorskiego lekarza, który większość czasu poświęca pracy. Kocha to co robi, a jednocześnie w pracy szuka ucieczki przed samotnością, dręczącą go od śmierci żony. Zupełnie niespodziewanie w jego życiu pojawia się Juliette - Francuzka z pochodzenia, której marzenia o wielkiej kar... więcej »
"Niektóre rany się nie odnawiają, ale nie można ich również całkowicie wyleczyć" Guillaume Musso - francuski pisarz z wykształcenia ekonomista, z zawodu nauczyciel. Autor dziewięciu powieści, które sprzedały się w ponad pięciu milionach egzemplarzy i zostały przetłumaczone na trzydzieści jeden ... więcej »
Dodali do kolekcji
forAimage
Carlotta
Bonnie
raspberry
panika0
lubiedzem
Alantoina
Rebellish
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!