W krainie kolibrów Sofia Caspari

Okładka W krainie kolibrów
autor:
Sofia Caspari
wydawnictwo:
otwarte
data wydania:
2015
ISBN:
9788375153453

Opis

W krainie kolibrów to pierwszy tom żywiołowo opowiedzianej sagi rozgrywającej się na tle zapierającej dech argentyńskiej panoramy. Sofia Caspari zabierze cię w podróż dramatycznych zwrotów akcji, barwnych postaci i namiętnych historii miłosnych.

Latem 1863 roku Anna i Viktoria zaprzyjaźniają się na statku do Argentyny - ówczesnej ziemi obiecanej dla tysięcy Europejczyków. Młode kobiety dzieli prawie wszystko. Zakochana Viktoria płynie do swego męża Humberta, syna bogatego właściciela ..ziemskiego. Nie martwi się o swój los, rozkoszuje się luksusową podróżą, śmieje się głośno i odważnie patrzy życiu w oczy. Anna jest służącą - ma dołączyć do bliskich, którzy już od roku mieszkają w Buenos Aires. Jej serce wypełnia obawa przed nieznanym. W odległym kraju, z którym obie kobiety wiążą wielkie nadzieje, ich drogi z początku się rozchodzą. Przyszłość Viktorii będzie pełna zaskoczeń, Annę zaś czekają złe wieści...

Koliber to najmniejszy ptak świata. Najczęściej widywany w Ameryce Południowej, jest jednym z symboli tego kontynentu.

Alberto leżał w trawie obok Viktorii. Wokół nich pośród kwiatów trzepotały skrzydłami motyle i kolibry szukające nektaru. Viktoria popatrzyła na gęstą czuprynę Alberta, na jego wydatną szczękę i pełne usta. Nie zdecydowała się jednak go dotknąć. "Na litość boską to jeszcze młokos".

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Nie każdy otrzymuje to, na co liczył, ba, czasem dostaje nawet jeszcze mniej". Cudowna okładka i trzy hasła na jej przodzie, które mnie przyciągnęły – "dwie kobiety, argentyna pulsująca życiem, wielkie nadzieje". Owszem, wszystko to znalazłam na kartach tej powieści, jednak znalazłam takż... więcej »
Dodali do kolekcji
awiola
Amarillo
sandra348
alutka65
icylemonna
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!