W pół drogi do grobu Frost Jeaniene

Okładka W pół drogi do grobu
autor:
Frost Jeaniene
wydawnictwo:
Mag
data wydania:
2011

Opis

Dokonując zemsty, półwampirzyca Catherine Crawfield poluje na nieumarłych i ich zabija. Ma nadzieję, że odnajdzie wśród wampirów swojego ojca, odpowiedzialnego za zniszczenie życia jej matce. Schwytana przez Bonesa, łowcę nagród polującego na wampiry, zostaje zmuszona do współpracy. W zamian za znalezienie ojca Cat zgadza się trenować z seksownym nocnym łowcą, aż dorówna mu umiejętnościami walki.

Jest zdziwiona, że nie kończy jako jego przekąska. Czyżby rzeczywiście istniały dobre wamp..iry? Wkrótce Bones przekona ją, że bycie mieszańcem nie jest wcale takie złe. Zanim jednak Cat zdąży się nacieszyć nowo zdobytym statusem pogromczyni demonów, oboje będą ścigani przez grupę zabójców. Cat musi opowiedzieć się po jednej ze stron…

A Bones okaże się dla niej równie kuszący jak żywy mężczyzna.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Horror Groza
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  "W pół drogi do grobu" autorstwa pani Jeaniene Frost, została przeze mnie przeczytana w lutym 2010 roku i od tamtej pory niecierpliwie wyczekiwałam pojawienia się tego dzieła na polskim rynku wydawniczym. Gdy w końcu, ponad półtora roku później mogłam wziąć do ręki pierwszą część przygód o Cat ... więcej »
  Waleczna, energiczna i odważna. Posiada kilka wyjątkowych cech i wie jak je wykorzystać. Po odcięciu głowy wampirowi, potrafi nucąc piosenkę wrócić do domu i położyć się spać, jakby nic się nie stało. Najpierw zabija, później się przedstawia. O kim mowa? O niezwykłej bohaterce serii książek autor... więcej »
  Do tej powieści podchodziłam jak pies do jeża, kiedy już nabrałam wewnętrznej potrzeby na czytanie, to spotkało mnie... rozczarowanie. Kilka pierwszych stron książki niczym nowym nie zaskakiwało, poza tym fabuła wydawała się bardzo znajoma, gdyż bohaterka jest niesamowicie podobna do serialowej B... więcej »
  ja przeczytałam ja w ciągu jednego dnia i powiem szczerze,że poczułam niedosyt zupełnie jakbym polizała drożdżówkę a nie mogła jej zjeść. poczułam ogromną siłę czytając tę książkę byłam bardzo podekscytowana. nie zauważyłabym wcale tej książki gdyby nie przypadek. Miałam wcale jej z półki nie b... więcej »
  Mimo, że nie jestem wielką fanka fantasy coraz częściej sięgam po tego typu książki. Tym razem zabrałam się do czytania serii 'Nocna Łowczyni' autorstwa Jeaniene Frost, którą rozpoczyna książka pt. 'W pół drogi do grobu'. Powieść opowiada o losach Catherine Crawfield, która 'dzięki' ojcu wampi... więcej »
  Przeczytawszy kilka pozytywnych recenzji na temat pierwszej części nowego cyklu pt. ''W pół drogi do grobu'' wiedziałam, że książka przypadnie mi do gustu. Dzięki uprzejmości wydawnictwa miałam okazję przeczytać tę powieść i sama przekonać się jaka jest świetna. Jak sam tytuł podpowida mamy do cz... więcej »
  Jeaniene Frost jest amerykańską pisarką fantasy. Sławę zdobyła dzięki bestsellerowej serii "Nocna Łowczyni". Pierwszą częścią jest właśnie "W pół drogi do grobu". Prawa do niej zostały wydane w ponad 14 krajach, co jest dość dużym osiągnięciem jak na jej pierwsze debiut. "W pół drogi do grob... więcej »
  „- Winston Gallagher! - zawołała głośno, dodatkowo stukając w zimny nagrobek. - Wyłaź.” Catherine Crawfield to dwudziestodwuletnia kobieta, o której nie można powiedzieć, że jest do końca normalna. To pół-człowiek, pół-wampir - wydawać by się mogło, że to niemożliwe, a jednak tym właśnie jest... więcej »
  Dodali do kolekcji
  justhyna
  jarka.trocka
  tala86
  Vanille
  coconut
  Kobaltowa
  Kobra94
  ZaczytanaMery
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!