WAKACJE Z PIEKŁA Cassandra Clare

Okładka WAKACJE Z PIEKŁA
autorzy:
Cassandra Clare, Gray Claudia, Maureen Johnson, Bray Libba
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324136827

Opis

Luksusowy statek, willa na Jamajce, francuskie miasteczko, malownicza wioska w Karpatach mogą okazać się przerażająca pułapka dla dziewczyn, które marzyły o ekscytującej wakacyjnej przygodzie. Bo podczas tych wakacji zgubiony bagaż to tylko drobna niedogodność w porównaniu z tym, co knuje zazdrosna czarownica. Poparzenie słoneczne jest bolesne, ale nie trwa tak długo jak rzucona klątwa czy ukąszenie wampira, a nudne towarzystwo nie jest tak straszne jak opowiadanie, które zmienia słuchacza w... L..ecz miłość kwitnie nawet w najbardziej upiornych okolicznościach...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Głównym plusem antologii jest to, że znajduje się w nich kilka krótkich opowiadań. I jeśli jakieś jest słabe to nie trzeba się długo męczyć. "Wakacje z piekła" kupiłam ze względu na autorki. Cassandra Clare i Libba Bray. Po nich spodziewałam się najlepszych opowiadań. Jednak to Maureen ... więcej »
Przysięgałam sobie, że nie dotknę żadnej książki "z piekła", niezależnie od tego, czy będą to wakacje, randki, czy pocałunki. Po spotkaniu z "Bale maturalne z piekła" miałam podobnych powieści serdecznie dość. Jednak ciekawość zwyciężyła. Bardzo interesowało mnie to, jak poradzi sobie z krótkim o... więcej »
Autor: Cassandra Clare, Claudia Gray, Maureen Johnson, Libba Bray, Srah Mlynowski Tytuł: Wakacje z piekła Wydawnictwo: Amber Opis książki: Luksusowy statek, willa na Jamajce, francuskie miasteczko, malownicza wioska w Karpatach mogą okazać się przerażającą pułapką dla dziewczyn, które marzyły ... więcej »
Dodali do kolekcji
LeShan
aga29_12
monia311295
Betsy93
Klaudek
elektra
Iv
LadyGryf
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!