Wampir Lestat Anne Rice

Okładka Wampir Lestat
autor:
Anne Rice
wydawnictwo:
REBIS
data wydania:
2010
ISBN:
9788373016873

Opis

Lestat, stwórca Louisa de Pointe du Lac i Claudii dwojga bohaterów Wywiadu z wampirem opowiada własną historię. Przebudziwszy się po pięćdziesięciu pięciu latach zostaje gwiazdą rocka. Jego dzieje są jednak długie i mroczne sięgają osiemnastego wieku. Był wówczas autorem w Paryżu, został wampirem i podróżował po Europie w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące go pytania. Kiedy wreszcie odnalazł pierwsze wampiry, z poszukiwacza stał się ściganym.

Słowa kluczowe

Opowiem wam moją historię... Po pojawieniu się na półkach polskich księgarń "Wywiadu z Wampirem" i "Królowej Potępionych" zapadła długa cisza. Zapewne nie byłem jedyną osobą, która zastanawiała się, dlaczego trylogia Kronik Wampirów wydawana jest w takiej kolejności. Po przeczytaniu "Wampira... więcej »
Rozmyślając w ogóle co tu napisać o „Wampirze Lestacie” albo o samym Lestacie, mój umysł podsunął mi wspomnienie z liceum, w którym główną rolę grała właśnie ta książka, a także jej poprzedniczka. O co tam chodziło? Miałam koleżankę, która za namową innej przeczytała „Wywiad z wampirem”. I mnie k... więcej »
Dodali do kolekcji
BP
Elyemel
Inqba
isabeau
oll
kathij
sabriel89
rissy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!