Wampiraci. Demony oceanu Justin Somper

Okładka Wampiraci. Demony oceanu
autor:
Justin Somper
wydawnictwo:
NASZA KSIĘGARNIA
data wydania:
2009
ISBN:
9788310113818

Opis

Jest rok 2505. Podniósł się poziom oceanów. Nadchodzi nowa era piractwa. Straszliwy sztorm rozdziela bliźnięta Connora i Grace Tempestów, niszczy ich łódź, a ich samych rzuca w okrutne, zimne wody, by walczyli o życie. Uratowany przez jeden ze słynniejszych statków pirackich, Connor wkrótce zaczyna nosić rapier. Ale czy ma dość charakteru, by zostać piratem? Grace trafia na pokład bardziej tajemniczego statku. Trzymaną w zamknięciu zapewnia się, że nie spotka jej żadna krzywda, dopóki będzie słuc..hać poleceń niezwykłego kapitana... Czy bliźnięta przetrwają na morzu? Czy zdołają w końcu odnaleźć siebie nawzajem? Przyłącz się do rejsu po nieznanych morzach. Wyprawa wampiratów właśnie się rozpoczyna... "Wampiraci. Demony Oceanu" to pierwsza powieść z przygodowej serii autorstwa Justina Sompera - młodego, brytyjskiego pisarza. Obfitujące w nagłe zwroty akcji pirackie przygody rodzeństwa Tempestów już zyskały uznanie młodych czytelników, o czym świadczą nagroda the Solihull John Lewis Children's Book Award za rok 2006 oraz nominacja do the Red House Children's Book Award za rok 2006

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Przygodowa
  Beletrystyka » Marynistyczna
  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży zagraniczna
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dzieci zagraniczna (7-13 lat)
  eria książek należy do nielicznych, które ukazuję przyszłość w istnieniu czasów poprzednich, tak więc nie mam w książce telewizorów, komputerów, ani innych rzeczy z teraźniejszości, tylko drewniane statki i tajemnicze miejsca. Chodź powieść na początku może wydawać się nudna, potem szybko się roz... więcej »
  Na początku nie wiedziałam co o tym myśleć. Wampiry na morzu i to jeszcze piraci? Opis był nawet zachęcający i zapowiadała się ciekawa lektura. Po przeczytaniu muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Wampiraci - Demony oceanu to pierwsza część serii młodzieżowego fantasy autorstwa Justina Somp... więcej »
  Dodali do kolekcji
  bakesale
  Cropka
  Makusia
  dark_happy_turtle
  Rebellish
  Demetria
  sociopatic_social_climber
  Yavimaya
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!