Wampiry z Morganville. Księga 1 Rachel Caine

Okładka Wampiry z Morganville. Księga 1
autor:
Rachel Caine
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324135745

Opis

Morganville jest straszne po zmroku. Wtedy miastem zaczynają rządzić ci, którzy nie do końca umarli.Czy śmiertelna siedemnastolatka przetrwa w mieście wampirów? Claire przyjechała do Morganville studiować i świetnie się bawić. Nie przypuszczała, że zamiast w akademiku, zamieszka w starym domu, którego ściany skrywają mroczne sekrety. I nie wiedziała, że gdy zachodzi słońce, miasto bierze w posiadanie zło spragnione świeżej krwi...

Słowa kluczowe

Przeczytałam i… jestem rozczarowana. Szczerze to spodziewałam się czegoś innego. Pośród tylu książek czy serii o wampirach ta okazała się przeciętna. Owszem były ciekawe sceny i akcje, ale czasami. Jednak mimo wszystko coś w tej serii jest co zachęca mnie do czytania dalszych tomów. Książka ... więcej »
Gdy zobaczyłam okładkę książki pomyślałam znowu coś nudnego. Nie lubię książek które na okładkach mają sylwetki bohaterów książek wolę sama ich sobie wyobrażać. Myliłam się stwierdzenie nie osądzaj książki po okładce jest jak najbardziej trafne. Książka wciągnęła mnie od pierwszej strony. ... więcej »
Dwaj nieśmiertelni bracia walczący o miłość dziewczyny. Wampiry i zmiennokształtni, którzy żyją wśród nas. Dziewczyna spotyka tajemniczego, bardzo przystojnego chłopaka. Znacie te wszystkie teksty? Bo ja aż za dobrze. Tak, jestem fanką wampirów. Bardzo lubię o nich czytać. Może to dlatego, że... więcej »
Po serię Wampiry z Morganville sięgnąć chciałam już dawno. Ale jakoś tak się układało, że albo nie miałam czasu, albo inne książki zwracały moją uwagę. W końcu, zdecydowałam że nie będę jej wypożyczała z biblioteki - nie wiedziałam czy miesiąc starczy mi na przeczytanie(no cóż, spodziewałam się ż... więcej »
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się na jakie niebezpieczeństwo możecie napotkać przechadzając się po ulicach swych miast po zmroku? Z pewnością tak. Jednak nigdy nie liczyliście na to, że osoba atakująca mogłaby być osobą ze zdolnościami paranormalnymi. Co gorsza - mogłaby być wampirem. Jednak ... więcej »
Niezależnie od tego naszego wielu narzekamy na władzę. Nieważne czy lat mamy paręnaście czy parędziesiąt. Zawsze znajdzie się "coś" co nie przypadnie nam do gustu. Coś o co możemy oskarżyć lokalnych "przywódców". Jednak czy wyrażalibyście swoje opinie, szczególnie te niepochlebne o nich, gdyby by... więcej »
Dodali do kolekcji
Cyn
aga29_12
IvanG
Niji
skazananazycie
Micki
Black_Vampire
Iv
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!