WAMPIRY Z MORGANVILLE: PRZEKLĘTY DOM Rachel Caine

Okładka WAMPIRY Z MORGANVILLE: PRZEKLĘTY DOM
autor:
Rachel Caine
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2009
ISBN:
9788324133420

Opis

Trwa bezlitosna Wojna Klonów. Komandosi Republiki muszą pogodzić się z gorzką prawdą - Separatyści nie są ich jedynym wrogiem. Narastająca groźba stawia pod znakiem zapytania zwycięstwo Republiki, a żołnierze Oddziału Omega dokonują odkrycia, które zachwieje ich lojalnością.Granice pomiędzy wrogami a przyjaciółmi zacierają się, wszyscy stają twarzą w twarz z nowym nieprzyjacielem. Ich serca i umysły pełne są zwątpienia. Prawda jest ulotną iluzją - tylko nadchodzące piekło odkryje prawdziwe barwy ..obu stron.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Znajomość z twórczością Rachel Caine zaczęłam dość pechowo. W lecie wypożyczyłam „Wyklętą”, która zanudziła mnie prawie na śmierć. Książkę oddałam tak szybko, jak szybko ją wypożyczyłam i wtedy stwierdziłam, że nie zajrzę już do twórczości Caine. Kilka tygodni temu, po lekturze „Pamięci krwi:, mi... więcej »
"Nie oceniaj książki po okładce" doskonale pasuje do tej pozycji. Żeby znaleźć drugie takie paskudztwo musiałbym się pewnie nieźle naszukać (chociaż to i tak nic - widzieliście połączenie I i II tomu?!). Opis jest dość lakoniczny, jednak w porównaniu do szaty graficznej możemy uznać go za wybitn... więcej »
Świat stworzony przez Rachel Caine nie przypomina innych światów wampirów. Ten jest oryginalny i niepowtarzalny. W Morganville panuje zupełnie inny porządek niż np. w Forks ze Zmierzchu. Tutaj wszyscy wiedzą o wampirach, no cóż prawie wszyscy, ale Ci co żyją w błogiej nieświadomości są w bardzo d... więcej »
Dodali do kolekcji
Roselle
cooma
FreeSoul
SweetyStella
Vein
Rebellish
nusia1203
Invisible
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!