WAMPIRY Z MORGENVILL 2. BAL UMARŁYCH DZIEWCZYN Rachel Caine

Okładka WAMPIRY Z MORGENVILL 2. BAL UMARŁYCH DZIEWCZYN
autor:
Rachel Caine
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2009
ISBN:
9788324133963

Opis

Znów noc zapada nad Morganville...Wkrótce ulice miasta zaroją się od zła spragnionego świeżej krwii...Siedemnastoletnia Claire coraz lepiej radzi sobie w Morganville - mieście, którym rządzą wampiry. Coraz lepiej dogaduje się ze współlokatorami - chociaż nie są całkiem żywi. Coraz lepiej się bawi - dostaje nawet zaproszenie na studencki bal. Ale kiedy odkrywa, dlaczego została zaproszona, zaczyna się śmiertelnie bać ...Ciąg dalszy nastąpi

Słowa kluczowe

Moja ocena: 6/6 „Wampiry z Morganville” czytałam dość dawno, ponad rok temu. Była to prawdopodobnie moja pierwsza książka o wampirach. Z tego co pamiętam, to byłam chora czytając ją i na początku nie za bardzo mi się spodobała. Jednak po kilkudziesięciu stronach tak mnie wciągnęła,że... więcej »
II tom "Wampirów z Morganville" był dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Dlaczego? Jest duuuużo lepszy od poprzedniego. Zniknęły praktycznie wszystkie przeszkadzające mi defekty, a książkę czytałam z zapartym tchem. Claire wraz z czwórką przyjaciół mieszka w starym domu z duszą, który jest jednym z na... więcej »
Po przeczytaniu "Przeklętego domu" byłam tak zachwycona, że od razu wzięłam się za czytania następnej części, która jest tak samo zaskakująca jak pierwsza. "Bal umarłych dziewczyn"to druga część niesamowitej serii o wampirach zamieszkujących Morganville. One nie tylko tu mieszkają, ale żądzą ca... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
FreeSoul
SweetyStella
Rebellish
nusia1203
Invisible
blair91
Thevampire
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Teraz skoncentruj się na przetrwaniu, popłaczesz sobie później.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!