Wiedźmin. Ostatnie Życzenie Andrzej Sapkowski

Okładka Wiedźmin. Ostatnie Życzenie
autor:
Andrzej Sapkowski
wydawnictwo:
SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
data wydania:
2010

OpisSłowa kluczowe

Super!
Recenzent: michalo
Liczba stron: 286 Autor: Andrzej Sapkowski Wydawnictwo: SuperNowa Ocena: 10/10 Później mówiono, że ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, ale włosy miał zupełnie białe. Kiedy ściągnął płaszcz, okazało się, że na pasie za plecami ma miecz. Nie było w tym nic... więcej »
Andrzej Sapkowski to wielu z Was znany polski pisarz fantasy. Saga o wiedźminie to jedno z ważniejszych jego dzieł. Pierwsze wydanie ukazało się już w 1993 roku, czyli jeszcze przed moimi narodzinami. Ja zaopatrzyłam się w Empiku w zupełnie nowe wydanie z 2011 roku i nie żałuję wydanych pieniędzy... więcej »
Geralt jest wiedźminem. Zajmuje się zabijaniem potworów za pieniądze. Nie jest to zwykły człowiek. Nawet nie jest zwykłym wiedźminem. Ma swój kodeks, swoje prawa, których przestrzega. Nigdy nie zabija, jeśli nie musi. Gdy tylko to możliwe odczynia urok. Wędruje po dolinach i górach w poszukiwaniu... więcej »
Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją ^_^ http://magicznyswiatksiazki.pl/ostatnie-zyczenie-andrzej-sapkowski/ więcej »
Dodali do kolekcji
DarQs_2005
xkaraxx
Nika0210
Anga133
ajsza
Wonka
avdotia
Strix
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!