Więzień Incarceron Catherine Fisher

Okładka Więzień Incarceron
autor:
Catherine Fisher
wydawnictwo:
Hachette Polska Sp. z o.o.
data wydania:
2010
ISBN:
9780065610291

Opis

Wydawnictwo Hachette przedstawia bestseller "The Times" pt. "Więzień Incarceron"

Wyobraź sobie więzienie tak wielkie, że są w nim lasy, miasta i morza. Wyobraź sobie więźnia, który stracił pamięć, lecz jest pewien, że przybył z Zewnątrz – choć więzienie jest zamknięte od stuleci i nikt nigdy z niego nie uciekł.

Wyobraź sobie dziewczynę z bogatego domu, w kraju, gdzie zakazana jest technika, w siedemnastowiecznym świecie, którym sterują komputery. Ta skazana na zaaranżowane m..ałżeństwo dziewczyna zostaje wciągnięta w spisek zamachowców, który jednocześnie budzi jej lęk i pragnienie.

Jedno z nich jest wewnątrz, drugie na zewnątrz. Oboje są więźniami.

Wyobraź sobie Incarceron…

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Co byśmy zrobili, gdyby dane nam było żyć w świecie, w którym zakazana jest technika? W świecie, gdzie nie wolno korzystać z pralek, telewizorów i innych urządzeń, które umilają i ułatwiają nam życie? W świecie, który został "odrestaurowany" i zamieniony na jedną z epok? Wizja ta przedstawia się ... więcej »
"Więzień Incarceron" stał na mojej półce dobrych parę miesięcy, zanim zdecydowałam się do przeczytać. Nie wiem, dlaczego tak się działo. Ciągle miałam co innego do czytania. Niedawno się rozchorowałam, a kiedy przeczytałam już wszystkie książki, które miałam, przypomniałam sobie o powieści Cather... więcej »
Dodali do kolekcji
lolami
arwena
tala86
Aly102
Black_Vampire
Cropka
agata17ko
MirandaKorner
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"Kto zmierzy ogrom Incarceronu? Jego sale, wiadukty, przepasci? Ten tylko, co poznał wolność, Więzienie opisać potrafi PIŚNI SAPPHIQUE'A " " Wybierzmy jedną z epok i odtworzmy ją. Stworzymy świat wolny od strachu przed zmianą! Uczynimy Raj ! EDYKT KRÓLA ENDORA "

Dodane przez arwena

Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!