Wilcza Księżniczka Cathryn Constable

Okładka Wilcza Księżniczka
autor:
Cathryn Constable
wydawnictwo:
Bukowy Las
data wydania:
2013

OpisSłowa kluczowe

„Wilcza Księżniczka” to debiut literacki Cathryn Constable, która początkowa zajmowała się dziennikarstwem, lecz z czasem odkryła, że chce zostać pisarką dla dzieci. Jej książka świetnie przyjęła się w Wielkiej Brytan... więcej »
Niektórzy mają wszystko w zasięgu dłoni. Inni nie mają kompletnie nic. Może oprócz jednego – marzeń. Najczęściej to one sprawiają, ze tym osobom chce się żyć. Nieustannie żywią nadzieję, że stanie się cud i koniec ko... więcej »
W deszczowym Londynie Sophie śni o pięknym miejscu pełnym śniegu. Gdy płatki delikatnie tańczą w powietrzu, w melodii wspomnień rozgrywa się nostalgiczna opowieść. Kim są jej bohaterowie? Gdzie jest jej początek, a ja... więcej »
"Wilcza księżniczka" Cathryn Constable to książka typowo młodzieżowa, która powinna przypaść do gustu zwłaszcza dziewczynkom w wieku od dziesięciu do czternastu lat. Opowiada historię trzynastoletniej Sophie Smith, os... więcej »
Cathryn Constable pracowała jako dziennikarka dla znanych magazynów. Na rynku powieściowym zadebiutowała książką dla młodzieży pt. „Wilcza księżniczka”. W Polsce pozycja ta wyszła w 2013 roku dzięki wydawnictwu Bukowy... więcej »
Dodali do kolekcji
Zuzialove
Amarisa
cassandra9891
grejfrutoowa
Natasha92
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!