Wilczy brat Michelle Paver

Okładka Wilczy brat
autor:
Michelle Paver
wydawnictwo:
W.A.B.
data wydania:
2010
ISBN:
9788374141178

Opis

Powieść Michelle Paver Wilczy brat otwiera sześciotomową sagę Kronik Pradawnego Mroku, cykl oryginalnych, opowieści fantasy, rozgrywających się sześć tysięcy lat temu, w epoce kamiennej. Bohaterem sagi jest dwunastoletni chłopiec imieniem Torak, syn maga. Jego plemię, tak jak wszyscy ludzie na Ziemi, zamieszkuje mroczny, niekończący się las, toczy nieustanny bój o przetrwanie w tym niegościnnym świecie, pełnym tajemnic i potężnej, wszechobecnej magii. Kiedy z ciemnych mocy rodzi się okrutny, siej..ący zniszczenie demon w skórze olbrzymiego niedźwiedzia, nie ma siły, która mogłaby stawić mu opór. Ojciec Toraka, śmiertelnie ranny w starciu z bestią, powierza synowi misję odnalezienia mitycznej góry, jedynej nadziei na ratunek dla świata. Torak wraz z młodym wilczkiem wyrusza w długą i niebezpieczną podróż.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Wilczy brat"
Recenzent: Miravelle
Spacerowałam sobie kiedyś po Empiku, oglądając różne książki. W pewnym momencie natknęłam się na tą. "Wilczy brat". Od razu mi się spodobała. Pewnie dlatego, że jestem zafascynowana wilkami. Sama nie wiem dlaczego, ale coś mnie do tych zwierząt przyciąga. Są takie tajemnicze, inteligentne, odda... więcej »
Recenzja pochodzi z naszego bloga MyBooks - Nasze recenzje "Wilczy Brat" to nudna jak flaki z olejem książka, którą obie dostałyśmy od mam. Okładka nie zachęca, opis też nie za bardzo, ale uznałam, że przeczytam to. No i przeczytałam. Zajęło mi to ponad 2 tygodnie (tak orientacyjnie zwykle "po... więcej »
Wilczy brat
Recenzent: Karou
Myślę, że każdy z nas wyobrażał życie w jakimś odległym miejscu, gdzie o przygodę bardzo łatwo. Jest to bardzo kusząca myśl, o przeniesieniu się do świata bohaterów, gdzie prowadzilibyśmy żywot w miejscu czystym, nie skalanym techniką i innymi ludzkimi wynalazkami, gdzie ludzie i zwierzęta żyją... więcej »
Dodali do kolekcji
bakesale
zabierajsie
Canis_Luna
Cropka
olaaleksa1
Heos
Meggie_24
Nacia13
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!