Wilczyca i Córka Ziemi Henri Loevenbruck

Okładka Wilczyca i Córka Ziemi
autor:
Henri Loevenbruck
wydawnictwo:
Wydawnictwo Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375150353

Opis

Alea otrzymuje niezwykłą moc, kiedy zdejmuje pierścień z palca zmarłego druida. Teraz grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. By przeżyć, musi zrozumieć pradawną legendę i sny, w których pojawia się tajemnicza biała wilczyca. Tymczasem nad krainą Alei zbierają się złowrogie chmury wojny.
"Mojra. Wilczyca i Córka Ziemi" to pierwsza część bestsellerowej trylogii. Została przetłumaczona na dwanaście języków. W samej Francji sprzedano prawie pół miliona egzemplarzy.

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Czy wierzysz w przeznaczenie? Wierzysz w to, że ktoś zaplanował Twoje życie i nie możesz się temu sprzeciwić? Czy raczej „jesteś kowalem swojego losu”? Henri Lœvenbruck to autor znany z powieści fantastycznych, przygodowych i thrillerów. Poznałam go dzięki książce otwierającej cykl Mojra, a mi... więcej »
  „Wilczyca i córka ziemi” jest pierwszą częścią bestsellerowej trylogii, jak twierdzi informacja na okładce. Została przetłumaczona na kilkanaście języków, w samej Francji robiąc naprawdę sporą furorę. Autor wykreował nowy, fantastyczny świat, umieszczając w nim druidów, wilki, boginię Mojrę oraz ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Clamare
  aga29_12
  Niji
  oktawia123
  Black_Vampire
  zizka225
  awokadoo
  La_Mademoiselle
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!