Wilkołak Jonathan Maberry

Okładka Wilkołak
autor:
Jonathan Maberry
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324136001

Opis

Szczęśliwe życie Lawrence?a Talbota skończyło się tej nocy, kiedy umarła jego matka. Chłopak opuścił wiktoriański dwór, by szukać zapomnienia w dalekiej Ameryce. Po latach powraca w rodzinne strony ?i odkrywa, że okolicą rządzi strach. Krążą pogłoski o krwiożerczej bestii. Lecz Lawrence?a stokroć bardziej przeraża tajemnicza siła, która wzywa go do lasu przy pełni księżyca?

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Horror Groza
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  "Wikołak" Maberry'ego utrzymał mnie w ponurym nastroju swoimi opisami gotyckiego, tajemniczego i zaściankowego miasteczka w Anglii, starej i przerażającej posiadłości, czy barwnej nocy i księżyca w pełni. Głównym bohaterem opowieści jest Lawrence Talbot - znany aktor, który po pojawieniu się w ro... więcej »
  Autor: Jonathan Maberry Tytuł: Wilkołak Wydawnictwo: Amber Opis książki: Szczęśliwe życie Lawrence'a Talbota skończyło się tej nocy, kiedy umarła jego matka. Chłopak opuścił wiktoriański dwór, by szukać zapomnienia w dalekiej Ameryce. Po latach wraca w rodzinne strony - i odkrywa, że okolicą r... więcej »
  Nabyłam tę książkę już wówczas, kiedy jej ekranizacja zaczęła być wyświetlana w kinach. Jako że miałam wtedy chęć zakupić jakieś czytadło, z lekkim wahaniem chwyciłam za powieść Jonathana Maberry’ego, wykładowcy, nauczyciela, konsultanta i twórcy komiksów. Zdziwiona prologiem, zauważyłam, że akc... więcej »
  Dziś jeśli chcemy poczytać o wilkołakach nasze wysiłki nie muszą kończyć się tak zwanym 'fiaskiem', wystarczy sięgnąć na pierwszą lepszą półkę w sklepie. I każda z tych wilkołacznych pozycji według mnie wyróżnia się pewnym porządkiem. Otóż poznajemy bohatera , często z nizin społecznych, tenże bo... więcej »
  Dodali do kolekcji
  zabierajsie
  Niji
  zizka225
  Vein
  Salama
  aanane
  Chrizzy
  Alantoina
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!