Wilkozacy. Wilcze prawo Rafał Dębski

Okładka Wilkozacy. Wilcze prawo
autor:
Rafał Dębski
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2010
ISBN:
9788375742794

Opis

SPRZEDAŻ OD 22-10-2010! Prawo Wilków mówi: wpierw sicz, potem stado, na końcu rodzina. Nie gięli karku ani przed Chmielnickim, ani przed carem, ni przed polską szlachtą. Za nic mieli ludzkie wojny i rozgrywki o władzę. Tedy nie zapisali się w kronikach, jeno w stepie usłyszeć można bajędy o Wilkozakach, co Okołopełni zmieniają się w bestie. Nieulękli i niezawiśli, wilcze znali przykazanie: wolność lub śmierć.

Słowa kluczowe

Sam opis z tyłu książki wprowadza w nastrój powieści. „Nie gięli karku ani przed Chmielnickim, ani przed carem ni przed polską szlachtą. Za nic mieli ludzkie wojny i rozgrywki o władzę. Tedy nie zapisali się w kronikach, jeno w stepie usłyszeć można bajędy o Wilkołakach, co Okołopełni zmieni... więcej »
Poniższy tekst jest fragmentem recenzji, która ukazała się na moim blogu: http://ksiazkowo-wg-rafala.blogspot.com/ Z polską fantastyką jest tak, że często jest powiązana, w mniejszym lub większym stopniu, z naszą historią. Nie jest to absolutnie wadą bądź jakimkolwiek minusem, dzieje mamy bowi... więcej »
Dodali do kolekcji
krzy36
IvanG
tala86
iziu08
Kobaltowa
Fenrir83
Wanilia
Tymon
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!