Wizje w mroku L.J. Smith

Okładka Wizje w mroku
autor:
L.J. Smith
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324136612

Opis

"Czarownica" - mówią za jej plecami. Niesamowite oczy i prorocze rysunki od zawsze przysparzały siedemnastoletniej Kaitlyn kłopotów. Z radością przyjmuje więc zaproszenie do szkoły, gdzie wraz z czwórką innych uczniów o nadprzyrodzonych zdolnościach będzie rozwijać swój talent. Nie przeczuwa, że zostanie rozdarta pomiędzy uczuciem do dwóch chłopaków: cudownego Roba, uzdrawiającego ludzi swoją pozytywną energią, i mrocznego Gabriela, skrywającego swoją prawdziwą naturę i niepokojącą moc. I że będz..ie musiała wybrać, któremu z nich zaufać, gdy niesamowity projekt zagrozi ich zdrowym zmysłom i życiu?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Wizje w mroku
Recenzent: Nyx
Po "Wizje w mroku" sięgnęłam tuż po obejrzeniu "Vampire Diaries". Jako że na razie jestem bardzo zniechęcona opiniami o książkowych "Pamiętnikach wampirów", postanowiłam sięgnąć po inną pozycję pani Smith. Kaitlyn, główna bohaterka powieści, uchodzi w szkole za dziwadło. Ma burzę rudych włosó... więcej »
„Wizje w mroku” to książka, którą kupiłam ze względu na cenę, która po obniżce wynosiła około 15 zł. Oczywiście rzuciłam się na nią nie zapoznawszy się z żadną recenzją i cieszę się, że to zrobiłam. Książka zapadła w moim sercu i stała się jedną z ulubionych. Książka opowiada historię dziewcz... więcej »
Wow! Niezwykłe! Wczoraj skończyłam czytać tę książkę i nadal mam dziki płomień w sercu, wywołany znajomością jej treści. Chcę śmiać się wniebogłosy, płakać ze wzruszenia, zasypiać z jej treścią pod powiekami... Co mi akurat dziś grozi, tak na marginesie. Książka jak najbardziej zapadła mi w pa... więcej »
Lisa Jane Smith to amerykańska autorka tworząca powieści i opowiadania skierowane głównie do nastoletnich odbiorców. Do tej pory napisała dwie serie książkowe: liczący sobie już 10 tomów Nightworld i sześciotomowe Pamiętniki Wampirów (The Vampire Diaries) oraz trzy trylogie (czwarta jeszcze się n... więcej »
Książkę kupiłam na wyprzedaży taniej książki ale nawet gdybym kupiła ją drożej w księgarni nie żałowała bym. Wspaniała opowieść o piątce nastolatków, którzy nagle muszą zacząć walczyć z niebezpiecznym wrogiem. Muszą zacząć ufać sobie nawzajem. Jest to taka książka o której będzie dosyć trudno za... więcej »
Dodali do kolekcji
LeShan
monia311295
olka175
SleepingBeauty
Patrycja0110
RainDreams
natkawes
karolinaLOL
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!