Wrócę po Ciebie Guillaume Musso

Okładka Wrócę po Ciebie
autor:
Guillaume Musso
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2010
ISBN:
9788376590622

Opis

Przewrotna powieść z morałem i zaskakującym zakończeniem. Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym. Jej bohaterowie to troje ludzi, kobieta, mężczyzna i dziecko, połączonych skomplikowanymi więzami miłości. Przeznaczenie doprowadzi ich na krawędź życia i śmierci... Ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość. Pewnego ranka budzi się swoim jachcie u boku nieznajomej piękności. ..Nie pamięta wydarzeń poprzedniego wieczoru. To dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń. W gabinecie czeka na niego przestraszona nastolatka, niezapowiedziana pacjentka. Chwila nieuwagi i dziewczynka popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Tajemniczy taksówkarz zabiera Ethana na uroczystość ślubna kobiety, która kochał i porzucił przed kilkoma laty. Ethan zdaje sobie sprawę , że nadal darzy ją uczuciem, ale jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Opuszcza przyjęcie, zostaje napadnięty i trafia do szpitala. Tam, w szpitalnym pokoju, ginie od kul mordercy. Ostatkiem świadomości wspomina ukochaną. Następnego dnia budzi się na jachcie u boku pięknej rudowłosej kobiety. I znowu jest 31 października. Czy los da mu druga szansę? Czy dowie się, kto pragnął jego śmierci? Czy odzyska Celine? Ma dwanaście godzin, by coś zmienić...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Bardzo długo czekałam, aż będę mogła przeczytać tę książkę. Wiedziałam, że się nie zawiodę i tak z resztą było. Uwielbiam pióro Musso, pisze on naprawdę cudowne książki, od których nie można się oderwać. Tę czytało mi się naprawdę bardzo, bardzo przyjemnie i bardzo szybko. Nie zauważyłam nawet, k... więcej »
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/53789/wroce-po-ciebie/opinia/248906#opinia248906 więcej »
Moje pierwsze spotkanie z twórczością francuskiego pisarza - Guillaume Musso - zakończyło się niebywałym i można powiedzieć, że do końca dość spodziewanym sukcesem. Wybrałam akurat tą książkę, chyba jego najnowszą, która ukazała się w Polsce, ponieważ miała najwyższe noty według internautów. Pomy... więcej »
Wrócę po ciebie
Recenzent: liszka.82
Jak zwykle nie zawiodłam się na tym autorze. Książka jest piękna, wzruszająca i oczywiście pełna akcji, czyta się jednym tchem. Inspirowana "dniem świstaka". Czy można oszukać przeznaczenie? Bohater dostaje od życia kilka szans na poprawienie błędów, a i tak nadal je popełnia. Obniżam ocenę z ma... więcej »
Dodali do kolekcji
Roselle
Amie
Micki
FreeSoul
Cropka
suckit
gudrun
foolosophy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!