Wybór Nicholas Sparks

Okładka Wybór
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2009
ISBN:
9788373597549

Opis

SPRZEDAŻ OD 03-11-2008! Travis Parker nie pragnął więcej, niż miał. Wystarczało mu spokojne życie, praca w zawodzie weterynarza, lojalni przyjaciele i wymarzony domek. Aby uniknąć komplikacji, nie angażował się w poważne związki z kobietami. Czy nowa sąsiadka - lekarka Gabby Holland, bynajmniej nie 'famme fatale', ale kobieta pragnąca spełnić się jako żona i matka, od kilku lat związana z jednym mężczyzną - coś odmieni w jego życiu? Gabby odrzuca próby nawiązania bliższej znajomości. Wydawałoby s..ię, że pomiędzy tym dwojgiem nic nie może się wydarzyć, a jednak... Z dnia na dzień ich znajomość przekształca się w coś, co zakończy się albo wielkim szczęściem, albo równie wielkim dramatem.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Każdy z nas na co dzień musi dokonywać pewnych wyborów. Chociaż, gdy jesteśmy dziećmi, wybierają za nas rodzice, już po ukończeniu szkoły podstawowej musimy podjąć decyzję, jakie gimnazjum wybrać. Pamiętam jak dziś swój pierwszy, wtedy trudny dla mnie wybór. Było to w piątej klasie szkoły podstaw... więcej »
Wybór
Recenzent: Natasha92
"O ile rozmowa jest tekstem, o tyle śmiech jest muzyką, sprawiającą, że wspólnie spędzony czas staje się melodią, której można słuchać w kółko i nigdy nie straci uroku.” Dzieła Nicholasa Sparksa uwielbiam i mogłabym nieustannie czytać. Jednak ma w swoim dorobku książki, które chciałabym pr... więcej »
Nicholas Sparks to współczesny pisarz amerykański znany kobietom prawie na całym świecie. Zasłynął poprzez swoją pierwszą powieść „Pamiętnik”. Jego powieści tłumaczy się na ponad 40 języków. Książkę pożyczyła mi moja kuzynka, która pożyczyła od swojej koleżanki. Już od dawna chciałam przeczyta... więcej »
Dodali do kolekcji
rumekyo
kaniejka
kinia2511
Lady_Bunny
wankle7201
alutka65
panda420
MacochaKopciuszka
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!