Wybrana P.C. Cast,

Okładka Wybrana
autor:
P.C. Cast,
wydawnictwo:
Książnica
data wydania:
2010

Opis

Do Domu Nocy zakradły się ciemne moce i żądza krwi, a szkolne przygody dorastającej wampirki Zoey Redbird stają się coraz bardziej tajemnicze. Ci, którzy wydawali się przyjaciółmi, okazują się wrogami, a co dziwniejsze, zaprzysięgli wrogowie stają się przyjaciółmi. Tak zaczyna się intrygująca trzecia część serii, w której odwaga Zoey zostanie wystawiona na większą próbę niż kiedykolwiek przedtem. Wie, że wszystko, co odkryje, musi być zachowane w tajemnicy przed resztą mieszkańców Domu Nocy, w kt..órym zaufanie stało się towarem deficytowym. Życie osobiste Zoey także toczy się coraz dziwniej – nagle okazuje się, że spotyka się z trzema chłopakami, co może zaowocować katastrofą towarzyską. Wkrótce potem wampiry zaczynają umierać. Naprawdę umierać. Zoey i jej przyjaciele odkrywają jednak, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje…

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Czy kolejny tom cyklu "Dom Nocy" jest lepszy od poprzednich? I tak i nie. Jeśli chodzi o język - dalej mam takie same zastrzeżenia jak do poprzednich części. Jest infantylny i płytki. Powinnam się jednak do tego przyzwyczaić, bo nie sądzę, żeby panie Cast poprawiły się w tej materii (przynajmn... więcej »
Cóż, droga Nalu, zdaje się, że wdepnęłyśmy w brzydkie gówienko. „Ludzie, to był Dom Nocy, nie jakiś Hogwart. (Owszem, jestem kompletną kretynką i czytam Pottera, a za filmami o nim dosłownie szaleję. Trzeba jednak umieć odróżniać prawdę od fikcji.)” W ciągu ostatnich lat na rynku wciąż p... więcej »
Po okryciu prawdy Neferet, życie Zoey zostaje przewrócone o sto osiemdziesiąt stopni. Gdy dowiaduje się, że Stevie Rea tak naprawdę żyje, ale część jej duszy cały czas zostaje odbierana, postanawia ją uratować. Niestety, nie wie jak to zrobić. Szuka wszelkich sposobów na przywrócenie swojej najle... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
weera
monia311295
Niji
PrincesseScortese
Chustka
Enigmatic
Violet
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!