Wyklęty Graham Masterton

Okładka Wyklęty
autor:
Graham Masterton
wydawnictwo:
REBIS
data wydania:
2004
ISBN:
9788373015722

Opis

Bohater opowieści John Trenton jest antykwariuszem i prowadzi sklep z pamiątkami w miasteczku Salem. Po tragicznej śmierci żony, Jane, John popada w depresję. Pewnego dnia kupuje na aukcji obraz z widokiem przylądka, na którym stoi jego dom. Kiedy jakiś tajemniczy mężczyzna chce odkupić od niego akwarelę, John postanawia wyjaśnić jej zagadkę. Wkrótce odkrywa, że Jane była czarownicą na usługach azteckiego demona, władcy krainy zmarłych. Zostaje wciągnięty w przerażający koszmar, który staje się r..zeczywistością.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Wyklęty
Recenzent: horror.com.pl
"Wszelako jest jeszcze inny, którego imię nigdy nie bywa wymawiane, jest on bowiem wyrzutkiem wygnanym i z nieba i z piekła, jednako potępionym pośród wyższych bytów i na ziemskim padole. Jego imię wykreślono z każdej księgi i tablicy, zaś jego wizerunek wyniszczono w każdym miejscu, gdzie lud... więcej »
Graham Masterton to autor, po którego książki sięgam w ciemno. Jedne podobają mi się mnie, drugie bardziej, ale mimo wszystko pokochałam styl tego pana i z chęcią spędzam czas z jego twórczością. Tym razem padło na „Wyklętego”, powieść, która łączy w sobie element grozy, kryminału i odrobinkę par... więcej »
Dodali do kolekcji
natalia7
bastet
Pozytywka
winix
bartekferus
madzia9o
katarinalukasiak
duch_puszczy
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Człowiek zawsze potrafi znaleźć setki wymówek, żeby usprawiedliwić egoizm i tchórzostwo, podczas gdy odwaga nie potrzebuje żadnego usprawiedliwienia.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!